zastanawia mnie ile moze byc warty w Polsce, może ktoś wie?!
Szukaj
zastanawia mnie ile moze byc warty w Polsce, może ktoś wie?!
Ja myśle że coś koło 1900zł
[ Dodano: Wto 11 Lip, 2006 ]
Przynajmniej tyle
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
Wart jest tyle, ile ktoś zechce zapłacić - nie sadze żeby zbyt wiele, (pomimo tego że to był swego czasu bardzo dobry, choć marketingowo nie trafiony aparat - mysle ze chodzi tu o ciekawszego Olympusa OM3Ti)
Znacznie ciekawszy bylby Olympus OM4Ti - aparat wspaniały, ale również marketingowo nie trafiony - na e-bayu sprzedawany za 300-400 $ w komplecie z Zuiko 50/1,8
Tak na marginesie - mozna przeciez calkiem niedrogo kupić FM3A.
Pozdrawiam:
Andrzej
Jeszcze taniej można kupić Om-1,też cudeńko i bardzo przyjemny.
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
No a, jeszcze taniej można kupić zenita, można nim robić całkiem fajne zdjęcia.
Tak na marginesie to kiedyś ten aparat kosztował ponad 11tyś. zł.![]()
Pozdrawiam
Marcin
zenka mam ;D
w tym cala rzecz ze wlasnie niedawno dostalem tego olympusa i chce wiedziec ile jest wart, co by spokojnie po ulicy chodzic...
Kiedyś tzn. w czasach świetności Zenita (końcowka lat 70 i początek 80) - nieśmiertelny model Zenit E z "dużym" obiektywem Helios 58/2,0 kosztowal w jedynej fotograficznej sieci sprzedaży - Foto-Optyce, 4600 zł. , w tym czasie ( w maju 1980r. - jeszcze za Gierka) kupilem Prakticę VLC 3 z Pancolarem 50/1,8 za 16300 zl - co to był za pieniądz - mój Ojciec zarabiał w PKP jako dyżurny ruchu ok. 7-8 tys. zł .Zamieszczone przez Kolekcjoner
![]()
[ Dodano: Sro 12 Lip, 2006 ]
Możesz chodzić całkiem spokojnie.Zamieszczone przez teh_14m3
![]()
Pozdrawiam:
Andrzej
Ja swego czasu za zenita 12XP dałem 20000zł - eh to były czasy!![]()
Pozdrawiam
Marcin
Skontaktuj się z nami