Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie softbox do sabiny

    Witam,

    troche z potrzeby, troche z nudow zrobilem takiego oto kloca do mojego ukochanego zestawu, by uczynic go jeszcze wiekszym i bardziej ciezkim. Powstal z mysla o ciemnosciach i wysokich sufitach lub sufitach, przy ktorych odbijanie swiatla mija sie troche z celem. Ze wzgledu na gabaryty jego zastosowanie jest ograniczone, ale pieknie sie spisuje gdy rypnie sie z niego swiatlem prosto w twarz ; )

    Nasuwa sie tooto na ryjek SB800. Wykonane z tektury introligatorskiej, wylozone pomieta folia do owijania rybki na grilla, front z podwojnie zlozonej kalki technicznej.

    A teraz do rzeczy (wybaczcie slaba jakosc zdjec):

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.


    I efekt (zestaw na statywie, jakis metr od kwiatka, kwiatek 20-30cm od sciany):

    6. Gola Sabinka

    7. Sabinka ubrana w mydelniczke

    8. Sabinka w nowej kreacji

    pozdrawiam
    Art.
    Ostatnio edytowane przez ArtX ; 04-12-2008 o 16:30
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  2. #2

    Domyślnie

    efekt zdjęciowy świetny. A teraz powiedz gdzie ten softbox wykorzystujesz i jakie robisz wrażenie ?
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    efekt zdjęciowy świetny. A teraz powiedz gdzie ten softbox wykorzystujesz i jakie robisz wrażenie ?
    wykorzystuje go poki co do testowania jak dziala w obrebie wlasnego domostwa Moze juz jutro pojdzie ze mna w teren. Wrazenie murowane
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  4. #4

    Domyślnie

    sobie wyobraziłem ten wynalazek w kościele podczas ślubu
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    sobie wyobraziłem ten wynalazek w kościele podczas ślubu
    nie bede mial zadnych oporow zeby go zalozyc przy najblizszej mozliwej okazji (oczywiscie jezeli bedzie sens i taka potrzeba). Juz nie wspomne ze wykonany jest na najwyzszym poziomie, jest ladny, estetyczny i najlepszy na swiecie, wiec nie ma sie czego wstydzic. Nazwe go "KFANTUM"
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dla mnie rewelacja ! Chyba kupię od Ciebie patent
    D80+MBD80 l N18-70 l N70-300VR l N85 1.8D l SB800 l Lowepro SS200AW

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pierre Zobacz posta
    Jak dla mnie rewelacja ! Chyba kupię od Ciebie patent
    to nie jest do konca moj patent, ale zapraszam 4 browary i pozamiatane
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  8. #8

    Domyślnie

    Patent fajny, tylko jak działa wspomaganie af w ciemniejszych pomieszczeniach ?? - lampki są zakryte
    Musisz zrobić wycięcie, coś takiego znalazłem na alledrogo http://www.allegro.pl/item489220111_...lny_f_vat.html
    Ostatnio edytowane przez skerad ; 04-12-2008 o 18:59
    D 800, N 70-200/2,8 , N 24-120/4, SB 800

    Okaż serce małej Zuzi, każda złotówka jest ważna www.rozszczep.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skerad Zobacz posta
    Patent fajny, tylko jak działa wspomaganie af w ciemniejszych pomieszczeniach ?? - lampki są zakryte
    Musisz zrobić wycięcie, coś takiego znalazłem na alledrogo http://www.allegro.pl/item489220111_...lny_f_vat.html
    moje D200 zlapie ostrosc nawet w czarnej dziurze bez wspomagania
    A tak na serio, to wyciecie nie jest glupie, pojawi sie moze w nastepnym wydaniu
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  10. #10

    Domyślnie

    Fajny wynalazek - czy mógłbyś podać wymiary poszczególnych elementów ?

    Pozdrawiam
    Dominik i jego fotogalerie
    http://dominik.4me.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •