Juz dlugo zmagam sie z brudem w matrycy, jednak ciagle tam jest... Ostatnio kupilem duza gruszke, jednak nie pomaga :/ Macie jakis pomysl? Mam tez kurz na lustrze ktory troche przeszkadza w robieniu zdjec, ale z tego co slyszalem to nie warto z tym walczyc.
Wyglada to tak:

f8

f13

Czy jest az tak zle? Czy to raczej normalne?