napisałem ja czyli harb
"zapewniam Cie ze niepotrzebnie az tak bardzo się troszczysz o moja osobę, jestem w pełni swiadom tego co robię równiez tego że musze sie rozwijać bo do miana mistrza jest jeszcze przedemną cała droga swietlna"
odpowiedział z ogromnym taktem jabu66
.....- Naprawdę ? Musisz (!) się rozwijać ?.....
i tutaj

.....- Piszesz coś o mistrzostwie i drodze świetlnej. Miałem cichą nadzieję , że moje gderanie sprowokuje Cię do poszukiwania skrótu (przez nadprzestrzeń?).
Chyba że znalazłeś już krąg docelowych odbiorców i odpowiednio wysoki poziom samouwielbienia.
i tutaj

Wybacz , jeżeli w jakimkolwiek punkcie Cię obraziłem.

nie lubię rozmawiać w taki sposób, po co przepraszć gdy coś robi się celowo - patrz mój cytat w tym wątku , a tak naprawdę to kim jesteś ? że mam sie aż tak bardzo liczyć z Twoim jak to napisałeś (z czym się w pełni zgadzam) gderaniem

Ty znasz mnie i moje prace - ja nie widziałem żadej Twojej , a samo szukanie dziury w całym to jeszcze za mało aby być spolegliwym wobec Twoich sugestii, które niestety niepotrzebnie z uwag wymienianych w poprzednich watkach, w ostatnim - przerodziły się w sarkastyczne docinki


ps.przeczytaj raz jeszcze dokładnie całą moją argumentację w tym wątku a moze zrozumiesz ..... ja nie widze potrzeby robienia zdjeć dokładnie pod Ciebie , chcesz azeby takie były i całkowicie pokrywały sie z Twoja wizja tego miejsca - cóż skoro Twierdzisz ze problem sprzetowy nie istnieje, a w dobie tanich linii lotniczych Sztokholm jest w zasięgu nieoml kazdego, namawiam Cie na wycieczkę do tego fajnego miejsca , bedziesz sam mógł sie sprawdzić



pozdrawiam EOT