Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81
  1. #21

    Domyślnie

    Doskonałe, swietnie pokazane. W przyszłym roku planuje mały wypad do szwecji min. Sztokholm i Geteborg. Nigdy bym nie wpadł na to żeby zwiedzać metro ale po Twoim reportażu trzeba będzie obowiązkowo. Gratuluje reportażu.Pozdrawiam.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Miejsce niesamowite. Po połknięciu LSD nikt nie wyszedłby stamtąd żywy Ciekawe czym się raczył architekt?
    Muślę że Panorama ISO 800 HAHAHAHA

    Harb fajna seria i podoba się, lubie reporterskie z komentarzem.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  3. #23

    Domyślnie

    kurcze - ty masz za dużo czasu bardzo się podobają ale nie mogę się określić które najbardziej - za dużo tego
    D700 N 24-70/2.8; 85/1.4; N 70-300 VR, SB-800, SB-600,
    www
    flickr

  4. #24
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Ciekawy reportaż - ciekawy temat. Z całości prócz samego tematu zrobiła na mnie wrażenie jakosc przy iso 3200 , wiadomo jasny obiektyw , ale jak patrze na moje wczorajsze foty przy tym iso z d200 to brak mi słów
    D700 16,17-35,35

  5. #25

    Domyślnie

    Janusz widzę ze szalejesz tam jak u siebie
    Bardzo fajnie się oglądało

  6. #26

    Domyślnie

    Super miejscówka, aż zachciało sie tam wybrać. Fajnie to pokazałeś.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Ciekawy reportaż - ciekawy temat. Z całości prócz samego tematu zrobiła na mnie wrażenie jakosc przy iso 3200 , wiadomo jasny obiektyw , ale jak patrze na moje wczorajsze foty przy tym iso z d200 to brak mi słów
    miałem -fajny aparat umiejetnie uzywany daje ładne zdjęcia ,ale iso max 800 dalej robi sie nieciekawie


    Dyziek, Marcin dzieki

  8. #28

    Domyślnie

    No super. Jakbym tam był (a nie byłem ).

    Ilość zdjęć według mnie w sam raz aby oddać klimat miejsca i większość najistotniejszych szczegółów i planów.

    Dobra robota bez dwóch zdań. dobrze oddana miejscówka. Bardzo mi się podoba.

    Gratuluje i dziękuję za linka.

  9. #29

    Domyślnie

    Bardzo ladnie wyszlo - choc klika zdjec skreslilbym z tej prezentacji ze wzgledu na ... hmm ... "niedopasowanie" do pozostalych
    Rzeczywiscie oryginalne miejsce.
    Dobry reportaz.

  10. #30

    Domyślnie

    Obejrzeliśmy z żoną z szczenami opartymi o biurko. Janusz, bardzo się reportażyk podoba.
    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    ale iso max 800 dalej robi sie nieciekawie
    To żart prawda?
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •