Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    czesc bym wyrzucił, a kilka najlepszych powiesił w architekturze. Bo faktycznie bez ludzi to nie reportaż
    czy ja wiem ,do architektury ???? jakoś tych fot tam nie widzę , a tutaj często widuję reportaze bez ludzi




    pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    Moim zdaniem, jak na stację metra, zbyt przytłaczająca architektura. Momentami chyba ociera się o kicz. Ja tam wolę
    nasz sterylny Plac Wilsona

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    czy ja wiem ,do architektóry ???? jakoś tych fot tam nie widzę , a tutaj często widuję reportaze bez ludzi




    pozdrawiam
    1,3,4,11,22 spokojnie do architektury. Dobre ujęcia.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mi1980 Zobacz posta
    Moim zdaniem, jak na stację metra, zbyt przytłaczająca architektura. Momentami chyba ociera się o kicz. Ja tam wolę
    nasz sterylny Plac Wilsona
    są gusta i gusta, inna kultura inne spojrzenie - ponadto w Sztokholmie mozna znaleźć równiez nowoczesność typu szkło aluminium ---- kazdy przystanek Sztokholmskiego metra jest inny, niepowtarzalny , a jest tam kilkanascie linii


    ps.w mojej ocenie tego miejsca gybym pokazał dużo mniej fot nie oddalyby atmosfery tego przystanku - muzeum ,być moze wówczas byłoby wiecej komentarzy mówiacych o kiczu --- jezeli was ciekawi to miejce to nie myślcie o stronie technicznej za duzo czy za mało - tylko zwiedzajcie a jezeli zdarzy sie wam być w Sztokholmie koniecznie tam zajrzyjcie ,zapewniam was ze na zywo odbiór jest znakomity



    pozdro

  5. #15

    Domyślnie

    Świetnie pokazane Janusz!!! Byłem w Sztokholmie jakiś czas temu przez całe wakacje. W tym mieście jest wiele ciekawych miejsc wartych uwiecznienia, ja niestety nie posiadałem wtedy jeszcze porządnego aparatu i fotki raczej mam mizerne.

    Bardzo mi się podoba - naprawdę można poczuć ten lekko wilgotny i chłodny klimacik tych stacji wykutych w skale.



    pozdrawiam,
    www.krainafotografii.pl
    flickr
    F301, 2xS5Pro; 8, 17-50, 35; 50; 85; 105; 80-200; SB800

  6. #16
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Nic dodać i nic ująć...
    Zazdroszczę tylko obecności w tak ciekawej miejscówce...

  7. #17

    Domyślnie

    ładne miejsce dobrze ujęte.
    Nikon d70s + Sigma 70-300 + Nikkor 18-70

    http://photoblog.com/photoLukas- pstrykanie

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    237

    Domyślnie

    na pewno dobrze oddany temat
    miejsce robi wrażenie - na żywo pewnie zdecydowanie większe

    i chyba o to im chodziło
    bo ja tak piękne potencjalnie wnętrze jaskini widziałbym w srebrze, aluminum, granatach... z woda, zielenią, czystymi równymi płaszczyznami barw w dużych geometriach przystających do skali miejsca


    źródła światła są tu za bardzo widoczne, jakieś z innej: techniczno-magazynowej bajki.... nie podobają mi się

    Szwedzi mają specyficzne poczucie estetyki - pomiędzy surowością ala fiordy i ikea - do zarośniętych krasnali, troli i gnomów
    tutaj też jakieś kompleksy na tle antyku i rozbuchanego cygańsko-cyrkowego-arlekicznego karnawału w Wenecji wychodzą

    ale reportaż super!

  9. #19
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    ********e - tak miejsce jak zdjęcia!

  10. #20

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe miejsce nienagannie pokazane. Osobiscie ograniczylbym ilosc zdjec do najlepszych - reportaz bylby mocniejszy w odbiorze. Bardzo podoba mi sie kolorystyka - pokazales to miejsce tak, ze bardziej kojarzy sie z Camden Town niz z metrem. Technicznie bez zarzutu moim zdaniem.

    No i nie da sie ukryc, chcialbym moc miec takie ISO 3200
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •