pytanko - czy ktoś już tego używał ?? -dziś kupiłem pierwszy raz bo zdarza mi się wyjmować aparat w "innych" warunkach, teraz czekam na to aby przetestować, ale może już ktoś miał z tym wynalazkiem do czynienia, więc czekam na opinie![]()
Szukaj
pytanko - czy ktoś już tego używał ?? -dziś kupiłem pierwszy raz bo zdarza mi się wyjmować aparat w "innych" warunkach, teraz czekam na to aby przetestować, ale może już ktoś miał z tym wynalazkiem do czynienia, więc czekam na opinie![]()
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
dokładam link:
http://optechusa.com/product/detail/...RODUCT_SUB_ID=
może jednak ktoś już tego używał ?
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Ostatnio zrobiłem sobie sam coś takiego, gdy jechałem ostatnio połazić po jaskiniach![]()
kupiłem bo kosz to 15zł - 2 szt, dlatego sam nic nie kombinowałem
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Skontaktuj się z nami