Muszę kupić plecak (lub ewentualnie torbę na ramię).
Nie mam gdzie przetestować czy wszystko się zmieści, a mam:
D700
N24-70
N70-200
SB 600
Inne pierdoły....
I teraz dla mnie ideał to taki w który wkładam body+N70-200 zapięte razem i do tego obok reszta. W planach jeszcze N14-24 i pewniej fiszaj.
Chciałbym aby to wszystko się zmieściło w takiej konfiguracji minimalnej że do body zapięty jest N70-200

Pewnie któryś z Was kolegów ma podobny zestaw i może mi podpowiedzieć.
Pozdrawiam Mario