Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: bez tytułu

  1. #11

    Domyślnie

    Osobiście usunąłbym ten efekt szarej półówki z sosen po lewej stronie kadru. Trochę to mnie razi i kuje w oczy..
    D610. 50/1.8D, 24-120/4. www.zbyczo.com

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Bez tytułu, ale za to nadzwyczaj przyjemne. Co prawda kadrowałbym nieco bardziej płasko, bo nie lubię takich proporcji, ale poza tym to zdjęcie mi się podoba. Spokojne i bez pretensji; dobre.
    Dzięki Bombel za sugestie co do kadru, napewno to sprawdze

    pozdrawiam Wojtek
    Pozdro. Wojtek

  3. #13

    Domyślnie

    Mnie "troszkę" , ale naprawdę baaaardzo troszkę przeszkadza ta ciemna chmura na górze po po prawo, a poza tym relaxowa fotka super
    Nikoś D60 N 18-55, T AF 70-300 Canon robi dobre aparaty a Nikon zdjęcia

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    tak , klasycznie fajnie ( szkoda tylko ze obciąłes brzózki z prawej)
    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Bardzo ładna fotografia.
    Faktycznie troszkę szkoda tych brzózek po prawej, ale to szczegół.

    P.S. Dla mnie troszkę za żółto, ale co monitor to inaczej wychodzi. Ważne żeby u Ciebie było OK
    Wiem, że szkoda tych brzózek, ale tuż przy nich była ciemna ściana lasu i dlatego tak przyciołem.
    Może i ciut za żółto, oglądałem w domu na dwóch monitorach i na każdym wygląda minimalnie
    inaczej ... dlatego zostało jak jest

    pozdrawiam Wojtek
    Pozdro. Wojtek

  5. #15

    Domyślnie

    a co byś powiedział na taki kadr


  6. #16

    Post

    Ciepła, czysta, bardzo naturalna fotka- takie są moje skojarzenia.
    Myślę, że kadr zyskuje po małej korekcie Harba.
    NIKON - system

  7. #17

    Domyślnie

    Powiem Ci Janusz , że jest fajnie i podoba mi się ... może bez brzózek jes lepiej... zrobiłem własnie wersje w/g
    wskazówek Bombla i też jest ciekawie.
    Pozdro. Wojtek

  8. #18
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Podoba mi się motyw z drogą. Nie podoba mi się obcięte drzewo.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Podoba mi się motyw z drogą. Nie podoba mi się obcięte drzewo.
    Masz rację, gdyby nie droga ... nie byłoby tego ujęcia

    pozdrawiam
    Pozdro. Wojtek

  10. #20

    Domyślnie

    Klasycznie klasyczny klasyk. Nawet te brzózki mi nie przeszkadzają. Swojsko, wiejsko, sielsko. Bardzo ładnie.
    LED ZEPPELIN

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •