Szukaj
Ale luuuuufana 2ce
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
Dla mnie pod względem "wrażeń artystycznych" jest bardzo fajnie - szczególnie podoba mi się ostatnie ze wzgl. na ciekawą perspektywę. Od strony technicznej nie czuję się kompetentny - dla mnie jako amatora bez doświadczeń w studio to wygląda to wszystko wyśmienicie. Jedyne może d oczego bym się przyczepił to odblask na ustach na nr 2.
W każdym razie chciałbym mieć taki "pierwszy raz" w studiu![]()
Trójka.Na 4 wieeelka noga i mała Ania w tyle.
Skontaktuj się z nami