Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Z nowego studia Sigmy

    Kilka obrazkow z otwarcia studia w Sigma Pro Centrum (moj pierwszy raz w studiu)


  2. #2

    Domyślnie

    Ale luuuuufa na 2ce


    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie pod względem "wrażeń artystycznych" jest bardzo fajnie - szczególnie podoba mi się ostatnie ze wzgl. na ciekawą perspektywę. Od strony technicznej nie czuję się kompetentny - dla mnie jako amatora bez doświadczeń w studio to wygląda to wszystko wyśmienicie. Jedyne może d oczego bym się przyczepił to odblask na ustach na nr 2.

    W każdym razie chciałbym mieć taki "pierwszy raz" w studiu

  4. #4

    Domyślnie

    Trójka. Na 4 wieeelka noga i mała Ania w tyle.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    Ale luuuuufa na 2ce


    .
    hehe,ja niezla "lufe" to widze nie tylko na 2ce

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar szedar1
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    50° 56' N 21° 24' E
    Posty
    47

    Domyślnie

    Dobra sesja

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •