Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: matryca.

  1. #1

    Domyślnie matryca.

    Przy przysłonie 22 naświtlałem na monitor kompa 8 sekund,i co wyszło?
    czyscilem matryce plynem do tego przeznaczonym jednak jak widac nie da sie podejsc w kazdy róg i kąt.Pozostaje servis czy spróbować raz jeszcze?To nie sa paprochy tylko jak mniemam wyschniety i płyn.
    pozdrawiam Krzysiek
    d80 17-55 2/8 50 1,8
    NIC TU NIE MA

  2. #2

    Domyślnie

    Tak szczegolnie na dole, taki obraz z rozmytym START zawsze pozostaje po tych czyscidlach HAMY

    [ Dodano: Wto Sty 18, 2005 6:16 pm ]
    zrob zdjecie z biala kartka z dlugim czasem na statywie dobrze oswietlona.
    A jak jest brudna matryca to zawsze ja mozna od drugiej strony wymontowac i wyczyscic. Calosc zajmuje 10 min
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glisek
    zrob zdjecie z biala kartka z dlugim czasem na statywie dobrze oswietlona.
    Mam inny sposob: zrob zdjecie pieknej modelki - zapomnisz o matrycy, paprochach, płynach czyszczacych...
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  4. #4

    Domyślnie

    O to mi sie podoba. YaW bede sie musial wybrac do tego twojego zaglebia modelkowego, moze juz clkiem niedlugo...
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #5

    Domyślnie


    Daj znac, kiedy bedzie juz sie zblizac to niedlugo.
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  6. #6

    Domyślnie

    ok, na pewno nie zapomne sie odezwac
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  7. #7

    Domyślnie

    Dzieki Panowie za rozmowę na temat.
    pozdrawiam Krzysiek
    d80 17-55 2/8 50 1,8
    NIC TU NIE MA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •