Close

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 149

Wątek: Filmy z D90

  1. #41

    Domyślnie

    filmowed90.com - szkoda że ograniczyłeś się tylko do D90, bo zaraz kolejne modele Nikona będą miały filmiki. To jest nieuniknione, IMO nagrywanie filmów trafi do serii półprofesjonalnej, a później do profi. Tylko kwestia czasu....
    D80+18-105 VR | Nissin Di 622 | Velbon 600R | Akcesoria (Hoya, Hama, Lowepro)
    www.fotoryzacja.pl
    TOTAL BEGINNER

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DarekD80 Zobacz posta
    (...)

    Obejrzyj sobie filmy na vimeo albo ściągnij np. azureus (vuze) filmy, sample z d90
    Również polecam.
    Dla chcących bardziej zgłębić temat, na vimeo jest grupa poświecona filmowaniu przy pomocy D90 i mają swoje (małe) forum
    http://vimeo.com/groups/d90/forums

    Dla chcących jeszcze bardziej zgłębić temat, polecam również dział forum DVXuser.com:
    http://www.dvxuser.com/V6/forumdisplay.php?f=143

    Mam nadzieję, że się komuś przyda, tak jak mi się przydało, a że znalezienie tych dwóch forum chwile mi zajęło to rzuciłem tu linki...
    Pzdr
    D90, N18-200, N50, S10-20

  3. #43
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2009
    Miasto
    Middleton, WI
    Posty
    22

    Domyślnie

    no właśnie: - myślę, ze wszystko zależny kto robi film, czyli jaka ma 'smykałkę' i ten film wydaje się być dowodem ze można sporo = do prostego robienia filmów warto kupić coś prostego, i po krzyku! ... ale na poważnie: zastanawiam się, jakim obiektywem facet robi ten film ze wszytko jest ostre; tj; głębia ostrości jest 'głęboka'! czy da się coś takiego np uzyskać robiąc 18-105Vr obiektywem? czy musi to być np 55 bez zmiennej ogniskowej? dzięki!

  4. #44

    Domyślnie

    Co do filmowanie D90 to polecam kamerę najlepiej sony bo akurat kamery robią rewelacyjne
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DarekD80 Zobacz posta
    filmowed90.com - szkoda że ograniczyłeś się tylko do D90, bo zaraz kolejne modele Nikona będą miały filmiki. To jest nieuniknione, IMO nagrywanie filmów trafi do serii półprofesjonalnej, a później do profi. Tylko kwestia czasu....
    Czekamy na funkcję nagrywania filmów w hasselu i Mamiya

  6. #46

    Domyślnie

    będzie będzie nie martw się a następne body nikona z serii Dxxx będzie miało wbudowaną komórkę tylko jeszcze nie wiedzą na jaką sieć simlocka dać że o radiu i odtwarzaczu Mp3 nie wspomnę
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DarekD80 Zobacz posta
    filmowed90.com - szkoda że ograniczyłeś się tylko do D90, bo zaraz kolejne modele Nikona będą miały filmiki. To jest nieuniknione, IMO nagrywanie filmów trafi do serii półprofesjonalnej, a później do profi. Tylko kwestia czasu....
    I czas pokazał. Filmy są już w D3s
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #48

    Domyślnie

    a czemu miało by ich nie być. jest LV to i filmy są...

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ryszkut Zobacz posta
    a czemu miało by ich nie być. jest LV to i filmy są...
    Mnie też to jakoś szalenie nie dziwi / nie pasjonuje, piszę to wyłącznie w kontekście pojawiających się jeszcze kilka miesięcy temu głosów, że Pro puszki nie będą kręcić filmów bo to prawdziwe aparaty przeznaczone do robienia zdjęć a nie amatroskie zabawki
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  10. #50

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem do focenia aparat a do filmów kamera i tak powinno zostać.
    Aparat + szkła.

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •