Ale co to ma do rzeczy. W wielu progarmach edcyjnych (szczególnie tych tańszych dzielenie na sceny to jeden przycisk (jak jest to ustawione w opcjach to nawet nic nie trzeba robić - dzieje się to automtycznie).
4GB - to ogromne pliki- dla video? Chyba mówimy o jakichś różnych światach. W DVCam 40 minut to ok. 13 GB, a to jest zaledwie 720x 576
.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami