Close

Strona 481 z 507 PierwszyPierwszy ... 381431471479480481482483491 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 801 do 4 810 z 5066
  1. #4801

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę, ile się teraz namnożyło gatunków metalu, AE można chyba śmiało klasykiem nazwać.
    I co by na pusto nie klepać:

    PS. Powiedziałbym, że trochę teledyskiem zmarnowali potencjał tytułu.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #4802

    Domyślnie

    Jak bylem mlodzianem to sluchalem tego:



    - - - - kolejny post - - - - - -

    A ostatnio to



    Dorzuce jeszcze tylko jeden z komentarzy:


    "mmx mmx
    vor 6 Monaten
    Jest godzina 02:30 9 listopada 2018 roku. Obudziłem się, wstałem. Włączyłem komputer i ... słucham. Mam 63 lata. Pamiętam swój pierwszy adapter. Pamiętam, jak kupowałem po kolei wszystkie płyty Breakoutów. Jak czekałem na następne. Pamiętam swoje oczy i łzy. Muzyka Tadeusza Nalepy w dużym stopniu ukształtowała moje życie. Obudziła moją wrażliwość, moje poczucie piękna, moje uczucia. Za pierwsze zaoszczędzone pieniądze kupiłem gitarę basową i pilnie się uczyłem bluesa. Gitarę basową, bo marzyłem, że może kiedyś zagram z Mistrzem. Miałem sen, że gramy razem . Na koncercie Breakoutów wszedłem na scenę, podłączyłem gitarę do wzmacniacza i grałem, graliśmy Modlitwę. Potem sen się urwał. Po jakimś czasie przeczytałem, że Tadeusz Nalepa zmarł. Hm... idąc ścieżką przez park, patrząc na żółte liście pomyślałem, marzenie się nie spełni. Tak się złożyło, że dzisiaj mieszkam koło Ostrowca Świętokrzyskiego. W Ostrowcu często przechodzę koło Alei im. Miry Kubasińskiej. Wracają wspomnienia i niespełnione marzenie. Chwała Mistrzom, chwała Mistrzom powtarzam w myślach. Pamiętałem. Pamiętam. Będę pamiętał. Wysłucham Modlitwy jeszcze raz, kolejny raz, poproszę o miłość.
    Jestem przekonany, że kiedyś spotkam się z Mistrzem przy niebiańskiej scenie. Przecież tam też grają bluesa. Podejdę, poproszę o wejście i zagramy. Wszystkich zapraszam na te granie. Nie, nie śpieszcie się. Kochajcie i bądźcie kochani jak najdłużej. Niebiański koncert trwa i będzie trwał. Zawsze zdążycie. Zawsze będzie można podejść, pokołysać się, nie wstydząc się łez spojrzeć innym w oczy. Do spotkania Mistrzu. Sławek"
    Ostatnio edytowane przez 6868 ; 19-05-2019 o 21:47

  3. #4803

    Domyślnie

    To i ja się dorzucę.

    https://youtu.be/Z2LsuTMXQzo
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #4804

  5. #4805

  6. #4806

    Domyślnie

    Heavy/rap/folk metal rodem z Indii:
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #4807

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Oj, to ja już stary jestem. Dla mnie klasyk to np. Metallica
    Skoro już o Metallice mowa:

    Jedno z lepszych wykonań Nothing Else Matters jakie słyszałem.
    Czasem YT potrafi ciekawy filmik zaproponować.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #4808

    Domyślnie

    Disco Polo bo mi żona puszcza.
    ...

  9. #4809

    Domyślnie

    Nowość.
    Pursue happiness with diligence

  10. #4810

    Domyślnie

    Uwielbiam TOOL, a Aenimę wręcz kocham. Ehh, lata dziewięćdziesiąte - to se ne wrati...
    D500, D5100, N 18-105, S 17-50, Tokina 100, Metz 64 af-1, Eizo CS2420

Strona 481 z 507 PierwszyPierwszy ... 381431471479480481482483491 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •