Witam
Mam okazje kupic calkiem niedrogo body nikona d300, aparat jest na gwarancji europejskiej, ok 9000 zrobionych fot
jego poprzednim wlascicielem byl fotoreporter...
jestem umowiona na spotkanie i obejzenie sprzetu, co mi radzicie na co mam zwrocic uwage testujac aparat?
Bede wdzieczna za kazdą konstruktywną radę
Pozdrawiam
basbas
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami