Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Z Zakopanego

  1. #1

    Domyślnie Z Zakopanego

    Nadal trwają...


    Be obscure clearly...

  2. #2

    Domyślnie

    Jakie tam Zakopane?!
    Zawsze lepiej uściślić... - w tym przypadku należałoby "Z Wierch Porońca na Rusinową" ...
    Slaba obróbka WB, mało kontrastu - przy takim swietle jak widac lepszy chyba byłby kolor.
    Pozdrawiam
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Przylaczam sie do opinii powyzej, kadr sie broni, ale obrobka nie. Tez widzialbym to w kolorze.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  4. #4

    Domyślnie

    Ja nie wiem, ale może z konwersją BW coś nie tak - Bombel, jak jesteś to napisz 2 słowa.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  5. #5

    Domyślnie

    Hmm jak dla mnie obróbka byłaby ok, ale wtedy gdyby głównym motywem były te zwalone pnie. A tak są po za GO a mimo to są bardziej skontrastowane niż góry w tle. Dysonans się wdał. Ale podoba mi się sposób kadrowania, widać że szukasz czegoś nowego i to świadomie. Co więcej mi takie szarości w niczym nie wadzą ale ja tak akurat lubię.
    Technicznie to mam zastrzeżenia do dwóch rzeczy - kadr taki by linie pni i najwyższy szczyt bardziej się krzyżowały, czyli trzy kroki w prawo i bardziej na skos (mógłby być kwadrat fajny ;] ) oraz ten przepał przydało by się zniwelować.
    Ale jak dla mnie to ogólnie - zbierasz punkty za starania.

  6. #6

    Domyślnie

    Zatem, kilka słów gwoli wyjaśnienia.
    Góry są generalnie we mgle i ciężko było tam wyciągnąć większy kontrast, ponieważ nie chciałem jednocześnie utracić detale w cieniach. Może druga wersja się bardziej spodoba.

    Be obscure clearly...

  7. #7

    Thumbs down

    Może druga wersja się bardziej spodoba.
    Mnie ...nie,ale ja się nie znam na B&W...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #8

    Domyślnie

    druga wersja to jest właśnie to! ładne kontrasty!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •