Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55

Wątek: D700 vs Film

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    No ja nie wiem czy cyfra tak jeszcze potrafi
    Ty nie wiesz ale ja wiem
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  2. #32

    Domyślnie

    panowie spokojnie
    uzywam i cyfry i analoga i moim zdaniem sporo jeszcze czasu uplynie zanim cyfra osiagnie taka rozpietosc jak analogowy material. nie chodzi tu o wielkosc negatywu, wiadomo ze sredni i duzy zabija cyfre na dzien dobry. w malym obrazku cyfra zagina analoga pod wzgledem bezszumnosci, wysokich iso i pierwszego rzutu okiem. niestety to na razie wszystko. to co na negatywie pierdykne na dzien dobry to na cyfrze uzyskam w hdr ( jak nie bedzie wiatru.

    tak wiec to odwrocenie pytania po co sie bawic? po cholere mam sie bawic w sklejanie obrazka z cyfry skoro moge go po prostu zeskanowac?

    wszystko ma swoje wady i zalety. ja doczepilem sie jedynie do fachowosci ludzi robiacych test. ten zielony zafarb na skanie to swiadectwo totalnej amatorki.

    tak wiec test skoro jest robiony przez takich pseudo fachowcow mozna o dupe rozbic.

    olo
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #33

    Domyślnie

    Bo to nie był test a kolejny pokaz możliwości finansowych stacji
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  4. #34

    Domyślnie

    Wg. mnie ziarenko z filmu ma swoją specyfikę i moim zdaniem jest nie do podrobienia przez cyfrę ... szczególnie "magia" ziarenka z kliszy pokazuję się na fotografiach BW- analogi są teraz w tak śmiesznie niskich cenach, że grzech nie mieć w torbie puszki na klisze. Analog zarąbiście zmusza fotografa do myślenia i patrzenia przed naciśnięciem spustu - i ta radocha po odebraniu z zdjęć z labu Od czasu do czasu lubię sobie wypstrykać parę rolek dla relaksu i spokoju ducha Pozdrawiam.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    i ta radocha po odebraniu z zdjęć z labu
    Radocha jeszcze większa jak sam sobie zrobisz odbitki

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=56243
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Radocha jeszcze większa jak sam sobie zrobisz odbitki

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=56243
    O dobrze prawisz kolego ...

  7. #37

    Domyślnie

    Radocha opada jak stracisz caly material bo film ktos przeswietlil....
    I walk through the valley of death, I will fear no evil,
    for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
    www.marcinmichno.com

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DXT Zobacz posta
    Radocha opada jak stracisz caly material bo film ktos przeswietlil....
    Tyle że tym "ktosiem" może być tylko fotograf, więc pretensje sam do siebie mieć powinien.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  9. #39

    Domyślnie

    a jak karta pamięci wyzionie ducha?, a przeważnie mieści sie na niej więcej fotek niż na rolce filmu
    ZENIT DIGITAL

  10. #40

    Domyślnie

    No chyba, że cztery rolki Provii wywołają ci w C41. To boli a "ktoś" za ladą udaje, że mu przykro.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •