Być może się wygłupie ale spróbuje.
Czy można onrabiać nef-y z nikona d50 w sposób taki jak by się to robiło w menu aparatu w opcji optimize image. Nie potrafię tego rozpracować (słaby jestem w grafice). Nigdy nie obrabiałem fotek na kompie, zawsze robiłem jpeg a teraz chciałbym nef przetestować i potrzebuje pomocy. Chodzi mi o prostą obsługę. A ponieważ przyzwyczaiłem się do optimize image (tylko nie bardzo czaje jeszcze jak to działa dokładnie) to bym chciał w podobny sposób obrabiać swoje fotki. Czy ktoś moze ma dobrą, prostąinstrukcję do optimize image? Bo programu pewnie jakiegoś prostego nie znajdę o działaniu takim jak pisałem powyżej.
Z góry dziękuję
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami