Close

Zobacz wyniki ankiety:

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 0 0%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Arrow ::: Andre Rieu w Australii - fotorelacja z koncertu w Melbourne ::: Camrak :::

    Zapraszam na mały foto reportaż w formie galerii (zalecam z dźwiękiem) z sobotniego koncertu wirtuoza muzyki poważnej i jego orkiestry Andre Rieu w Australijskim Melbourne. Impreza zebrała rekordową widownię na tym koncercie - 40.000 osób (stadion Telstra Dome).

    fotogaleria

    Komentarze jak zawsze mile widziane.
    (warunki oświetleniowe były raczej ciężkie - zatęskniłem za D3 lub D700)
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  2. #2

    Domyślnie

    Imponująca impreza, choć "szaleństwa" wśród publiczności nie zauwazyłem. Jesli chodzi o repertuar z tzw muzyki klasycznej, to chyba grany był calkowity pop - stąd też nie dziwi tak liczne audytorium.

    Jeżeli Rage Against The Machine ( taki zaspół muzyczny ) się reaktywuje i zagra w Twojej okolicy, a Ty będziesz fotografował, to z chęcią obejrze podobny reportaż


    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  3. #3

    Domyślnie

    Nikuś - no w sumie pop zamierzchłych czasów: Johann Strauss i Mozart przeplatany np. Bolerem Ravela
    A szlaeństwa były - jeden z widzów nawet się na chwilę od butli z tlenem odczepił stać by cię było na większy hardcore?
    A już poważniej - Andre w Australii okupuje 9 miejsc z płytami na TOP40 na swiecie sprzedał ponad 25 mln. albumów
    (i należy wziąść pod uwagę że jest to muzyka symfoniczna), polecam jakies jego DVD przeglądnąć - będziesz szczerze zaskoczony
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez camrak Zobacz posta
    A szlaeństwa były - jeden z widzów nawet się na chwilę od butli z tlenem odczepił stać by cię było na większy hardcore?
    dobre..

    Angus Young, gitarzysta AC/DC ( zespół muzyczny pochodzący z.. Australii ) , w przerwach pomiędzy utworami dla odmiany dobiegał do butli z tlenem i sie "wzmacniał" Zainteresowani wiedzą jak Angusik potrafi szaleć na scenie.


    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    dobre...
    Nie żartowałem
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  6. #6

    Domyślnie

    Oby więcej takich reportaży. Naprawdę, kawał dobrej roboty. Gratuluję

  7. #7

    Domyślnie

    Fajnie się oglądało i słuchało

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar cpl
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Wacławice/Przemyśl/Lublin
    Posty
    92

    Domyślnie

    ja mam tylko pytanko odnośnie muzyki użytej jako podkład. Jak nazywa się pierwszy utwór który? Słyszałem go już wcześniej i bardzo mi się podoba ale niestety nie wiem jak się nazywa. Byłbym wdzięczny za pomoc.
    D40 | N 18-55 | N 55-200 VR

  9. #9

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez cpl Zobacz posta
    ja mam tylko pytanko odnośnie muzyki użytej jako podkład. Jak nazywa się pierwszy utwór który? Słyszałem go już wcześniej i bardzo mi się podoba ale niestety nie wiem jak się nazywa. Byłbym wdzięczny za pomoc.
    Sorki za brak szybkiego odzewu - nie miałem czasu zajżeć na forum. Muzyka o jaką pytasz to oczywiście "My Way" w wykonaniu Andre Rieu. Pozdrawiam miłośnika!
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  10. #10

    Domyślnie

    Brawo , super sie ogalda i slucha , co prawda blizej mi pod wzgledem muzycznym do Angusika , ale Twoj reportarz jest naprawde dobry .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •