Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Alpa ?

  1. #1

    Domyślnie Alpa ?

    Ktoś coś słyszał o takiej marce?
    Zdjęcie powala i jeszcze dłuuugo czegoś takiego nie doświadczymy w nikonie

    FOTO

    Jak było to przepraszam
    opis w fazie przygotowań ...

  2. #2

    Domyślnie

    Alpa, nie alpa, ale scianka jest PhaseOne, to dosc znany producent cyfrowych scianek do sredniego formatu.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

  3. #3

    Domyślnie

    taka jakosc nie ma nic wspolnego z marka aparatu ( jak zawsze zreszta) a z formatem matreialu zdjeciowego.
    a co do alpy - jest stara jak swiat.
    olo
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar avallardi
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    bardzo duże miasto w centralnej Polsce
    Posty
    247

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Ktoś coś słyszał o takiej marce?
    No pewnie, że znamy Alpę, bo to stara marka.
    Bardzo mi się podoba wygląd ich aparatów.

  5. #5

    Domyślnie

    fajne te kosmitki
    Powiem szczerze, że nie słyszałem wcześniej o Alpie, trzeba to nadrobić i sie podszkolić...
    opis w fazie przygotowań ...

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dobra marka współpracująca systemowo z wieloma mocowaniami średniego i wielkiego formatu. Ciekawostką jest dużo elementów drewnianych w wykończeniach, no i "szwajcarskie" ceny, bo o ile dobrze pamiętam z tego kraju pochodzi. Robią tylko "body", cały osprzęt i obiektywy innych firm.

  7. #7
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Zdjęcie powala
    Do czasu następnego "testu" ambasadora SONY

  8. #8

    Domyślnie

    eee jakies fiolety im tu wylazly
    wycinek z LD rogu
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    eee jakies fiolety im tu wylazly
    wycinek z LD rogu
    Ja pierdziu...
    Ale padaka... W życiu bym tego szajsu nie kupił...
    Jakon
    D 300s | N 18-105 | N 35/1.8 |
    |

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Ktoś coś słyszał o takiej marce?
    (...)
    http://www.alpa.ch/index.php

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •