Ktoś coś słyszał o takiej marce?
Zdjęcie powala i jeszcze dłuuugo czegoś takiego nie doświadczymy w nikonie
FOTO
Jak było to przepraszam
Szukaj
Ktoś coś słyszał o takiej marce?
Zdjęcie powala i jeszcze dłuuugo czegoś takiego nie doświadczymy w nikonie
FOTO
Jak było to przepraszam
opis w fazie przygotowań ...
Alpa, nie alpa, ale scianka jest PhaseOne, to dosc znany producent cyfrowych scianek do sredniego formatu.
FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
Ex: D70 | D300 | D600 | D7500
taka jakosc nie ma nic wspolnego z marka aparatu ( jak zawsze zreszta) a z formatem matreialu zdjeciowego.
a co do alpy - jest stara jak swiat.
olo
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
No pewnie, że znamy Alpę, bo to stara marka.
Bardzo mi się podoba wygląd ich aparatów.
fajne te kosmitki
Powiem szczerze, że nie słyszałem wcześniej o Alpie, trzeba to nadrobić i sie podszkolić...
opis w fazie przygotowań ...
Bardzo dobra marka współpracująca systemowo z wieloma mocowaniami średniego i wielkiego formatu. Ciekawostką jest dużo elementów drewnianych w wykończeniach, no i "szwajcarskie" ceny, bo o ile dobrze pamiętam z tego kraju pochodzi. Robią tylko "body", cały osprzęt i obiektywy innych firm.
eee jakies fiolety im tu wylazly
wycinek z LD rogu
I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?
Skontaktuj się z nami