Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Nad Morzem

  1. #11

    Domyślnie

    Disiaj obejrzałem to zdjęcie na innym monitorze i te kolorki naprawdę dziwne wyszły. Poniżej inna, chyba lepsza wersja. Wrzucam też rawa wywołąnego na standardowych ustawieniach oraz dla chętnych plik dng (jeśli macie ochotę to się pobawcie, może uda wam się zrobić lepiej).

    Nowa wersja:

    Standardowo wołany raw:

    link do oryginalnego dng:
    'http://www.gigasize.com/get.php?d=7kxvd60yw7c

    Pozdrawiam serdecznie,
    www.krainafotografii.pl
    flickr
    F301, 2xS5Pro; 8, 17-50, 35; 50; 85; 105; 80-200; SB800

  2. #12

    Domyślnie

    Pierwszą wersję prostowałeś, drugiej juz nie

    Kolorystycznie druga lepsza

  3. #13

    Domyślnie

    Oryginał jest mz zbyt prześwietlony żeby oczekiwać cudów potem w obróbce.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •