Disiaj obejrzałem to zdjęcie na innym monitorze i te kolorki naprawdę dziwne wyszły. Poniżej inna, chyba lepsza wersja. Wrzucam też rawa wywołąnego na standardowych ustawieniach oraz dla chętnych plik dng (jeśli macie ochotę to się pobawcie, może uda wam się zrobić lepiej).
Nowa wersja:
Standardowo wołany raw:
link do oryginalnego dng:
'http://www.gigasize.com/get.php?d=7kxvd60yw7c
Pozdrawiam serdecznie,
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami