Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Nad Morzem

  1. #1

    Domyślnie Nad Morzem

    Witam,

    Taki oto widoczek z troszkę cieplejszych dni.






    Pozdrawiam serdecznie
    www.krainafotografii.pl
    flickr
    F301, 2xS5Pro; 8, 17-50, 35; 50; 85; 105; 80-200; SB800

  2. #2

    Domyślnie

    Cos dziwnego dzieje sie z niebem w lewej czesci kadru, popracowalbym na nim.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #3

    Domyślnie

    Fakt,LG i właściwie koniec lewej strony łapie dziwny kolor,pas fioleciku...
    Całkiem sympatyczny kadr.
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Jest to hdr złożony z jednego pliku raw, który był ciągnięty ekstremalnie w górę jak i w dół. Postaram się pokombinować jeszcze z tymi kolorami nieba. Dzięki za sugestie. Jutro wrzucę poprawioną wersję.



    Pzdr
    www.krainafotografii.pl
    flickr
    F301, 2xS5Pro; 8, 17-50, 35; 50; 85; 105; 80-200; SB800

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym powiedział, że lewa strona jest OK, natomiast całej reszcie coś się stało niedobrego. Piasek i woda zachodzi na fiolet, to czemu niebo żółte jest? Stawiam na to, że w oryginale fiolet rządzi tym zdjęciem.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez truman20 Zobacz posta
    Ja bym powiedział, że lewa strona jest OK, natomiast całej reszcie coś się stało niedobrego. Piasek i woda zachodzi na fiolet, to czemu niebo żółte jest? Stawiam na to, że w oryginale fiolet rządzi tym zdjęciem.
    Co tu gdybać,poprawi....zobaczymy...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziwna ta kolorystyka

  8. #8

    Domyślnie

    Kadr Ok - fajny. Ale czemu to niebo takie morskie ?
    Czekamy na poprawioną wersję.

    Pozdrawiam
    Marek
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Kadrowo mi się podoba. Popracuj nad niebem
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  10. #10

    Domyślnie

    Ano dziwne te kolory, przyczyna jest rownomierne podbijanie kolorow. Najpierw analiza a pozniej ewentualnie zwiekszenie danego koloru. Kadr mi sie podoba.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •