Witam,
Taki oto widoczek z troszkę cieplejszych dni.
Pozdrawiam serdecznie
Szukaj
Witam,
Taki oto widoczek z troszkę cieplejszych dni.
Pozdrawiam serdecznie
Cos dziwnego dzieje sie z niebem w lewej czesci kadru, popracowalbym na nim.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Fakt,LG i właściwie koniec lewej strony łapie dziwny kolor,pas fioleciku...
Całkiem sympatyczny kadr.
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Jest to hdr złożony z jednego pliku raw, który był ciągnięty ekstremalnie w górę jak i w dół. Postaram się pokombinować jeszcze z tymi kolorami nieba. Dzięki za sugestie. Jutro wrzucę poprawioną wersję.
Pzdr
Ja bym powiedział, że lewa strona jest OK, natomiast całej reszcie coś się stało niedobrego. Piasek i woda zachodzi na fiolet, to czemu niebo żółte jest? Stawiam na to, że w oryginale fiolet rządzi tym zdjęciem.![]()
Dziwna ta kolorystyka
Kadr Ok - fajny. Ale czemu to niebo takie morskie ?
Czekamy na poprawioną wersję.
Pozdrawiam
Marek
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
Kadrowo mi się podoba. Popracuj nad niebem![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
Ano dziwne te kolory, przyczyna jest rownomierne podbijanie kolorow. Najpierw analiza a pozniej ewentualnie zwiekszenie danego koloru. Kadr mi sie podoba.
Skontaktuj się z nami