Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tarnowskie Dziury
    Posty
    13

    Domyślnie Western Digital My Passport Essential

    Witam! Czy używa ktoś może banku pamięci Western Digital My Passport Essential (np. ten http://www.cyfrowe.pl/aparaty/wester...al-250-gb.html) i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami z jego użytkowania? Na forum znalazłem tylko jeden wątek na jego temat. Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź.
    D80 | MB-D80 | 18-200 VR | 10,5/2,8 | B+W UV | SB-800 | DigiMate IIIx | ML-L3 | 2x Extreme III 2GB | Extreme III 4GB | Specialist 85 AW | Topload Zoom AW

  2. #2

    Domyślnie

    Ja używam. Śmiga jak ta lala i jestem bardzo zadowolony. Co tu można dodać? Również ze 3 osoby u mnie w pracy używają identycznego i nie słyszałem jeszcze o żadnych problemach.

  3. #3

    Domyślnie

    Moim zdaniem to jest dysk przenośny a nie bank pamięci gdyż nie możesz do niego zgrywać danych bezpośrednio tylko przy pomocy komputera po podpięciu go do USB czyli musisz dodatkowo ze sobą mieć kompa, a jak go już masz to po co ci dodatkowy dysk lepiej w kompie zmienić na większy.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pimps Zobacz posta
    Moim zdaniem to jest dysk przenośny a nie bank pamięci gdyż nie możesz do niego zgrywać danych bezpośrednio tylko przy pomocy komputera po podpięciu go do USB czyli musisz dodatkowo ze sobą mieć kompa, a jak go już masz to po co ci dodatkowy dysk lepiej w kompie zmienić na większy.
    Ale czasem wypada zrobić kopię zapasową danych czy zdjęć.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  5. #5
    Ukaszsz
    Gość

    Domyślnie

    Mam, używam, polecam.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tarnowskie Dziury
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pimps Zobacz posta
    Moim zdaniem to jest dysk przenośny a nie bank pamięci gdyż nie możesz do niego zgrywać danych bezpośrednio tylko przy pomocy komputera po podpięciu go do USB czyli musisz dodatkowo ze sobą mieć kompa, a jak go już masz to po co ci dodatkowy dysk lepiej w kompie zmienić na większy.
    Czyli wychodzi na to, że jego przydatność w terenie jest zerowa. Mam na myśli zgranie zdjęć bezpośrednio z karty, z aparatu, bez jakiegokolwiek dostępu do komputera.
    Ostatnio edytowane przez Marcin_P ; 14-11-2008 o 14:09
    D80 | MB-D80 | 18-200 VR | 10,5/2,8 | B+W UV | SB-800 | DigiMate IIIx | ML-L3 | 2x Extreme III 2GB | Extreme III 4GB | Specialist 85 AW | Topload Zoom AW

  7. #7

    Domyślnie

    @Marcin_P - dokładnie tak, jak nie masz kompa to nie skorzystasz z niego - to tak jak byś miał szufladę do dysków 3,5" w niej dysk i co dalej? a no dupa zbita bo musisz gdzieś ten dysk odpalić. Reasumując to jest dysk przenośny na USB a nie bank danych bo brak mu własnego zasilania oraz możliwości przegrania danych bez ingerencji komputera.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tarnowskie Dziury
    Posty
    13

    Domyślnie

    Dzięki Pimps, pozdrawiam.
    D80 | MB-D80 | 18-200 VR | 10,5/2,8 | B+W UV | SB-800 | DigiMate IIIx | ML-L3 | 2x Extreme III 2GB | Extreme III 4GB | Specialist 85 AW | Topload Zoom AW

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pimps Zobacz posta
    ... a jak go już masz to po co ci dodatkowy dysk lepiej w kompie zmienić na większy.
    a jak chcesz zanieść duuuużo danych do kumpla, to weźmiesz cały komp

  10. #10

    Domyślnie

    @miron19j - oczywiście że nie musisz brać całego kompa ale mowa o innej sprawie - czy to ustrojstwo to data bank czy nie? więc jak chcesz zabrać dużo danych do kumpla to bierzesz tyle ile ci pomieszczą urządzenia czy komp.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •