Witam serdecznie, jestem od wczoraj szczęśliwym /mam nadzieje/ posiadaczem Nikona D90. Wcześniej byłem użytkownikiem systemu Sonolta jednak po wielu godzinach spędzonych między innymi na tym forum zdecydowałem na zmianę systemu. Do zakupionego wczoraj sprzętu chciałem kupić kartę Secure Digital 2GB SanDisk Extreme III. Miły pan w sklepie oświadczył mi ze aparat chodzi tylko z karta SDHC, a ta karta takową nie jest. Czy miał rację? Bo cos mi się nie wydaję, a że było to krótko przed zamknięciem sklepu nie kłóciłem się. Proszę o pomoc. Z góry dzięki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami