Szukaj
Też bym się dowiedział, bo dla mnie poza to poza, jakbym nie ustawił modelki to będzie pozachociaż w tym przypadku modelka ustawiała się sama
![]()
Po prostu 3 ka wygląda dziwnie może to tylko ja tak odbieram,czemu to miało służyć,wiązaniu sznurówek przy bucie a może takie nietypowe potknięcie - nie mogę się domyślić co chciałeś pokazać w tym kadrze dlatego napisałem o nie typowej pozie.Ale ok poza to poza nie było tematu.
Pozdr Piotr
Pozdrawiam Piotr Nikon z8z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2
Skontaktuj się z nami