Witam
Zupełnie nie znam się na statywach manfrotto dlatego zapytam się ludzi którzy znają te statywy.
Planuje kupić (potrzebne na juz) wkońcu porządny statyw w porównaniu do dwóch moich chinskich zabawek. Zresztą jeden juz w koszu lezy...
Proszę o pomoc w złożeniu statywu z głowicą za kwote 600-650. Nie wiem czy lepiej postawić na:
1. droższe nogi i gorszą głowicę,
2. gorsze nogi lecz lepszą głowice,
3. droższe nogi + głowica 3d GoldPhoto
Planuje w przyszlosci rozbudowe o inne głowice.
Zdaje sobie sprawę że wszystko co wychodzi z pod szyldu Manfrotto będzie dobre.
Z góry dzięki za odpowiedz
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami