Wczesniejsze zdjecia sa w tym watkuNo i postaram sie wrzucic jeszcze kilka nowych niebawem.
Szukaj
Wczesniejsze zdjecia sa w tym watkuNo i postaram sie wrzucic jeszcze kilka nowych niebawem.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
tak jak nie lubię ------ tak tutaj b/w , druga fotka wprowadziła klimat dal obu zdjęć - dobre![]()
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
no kolego...oba swietne ale dwojka to wogole juz klasyka polskiego rocka....piekna na maksa...
Skontaktuj się z nami