Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Camera Raw 4.6

  1. #1

    Domyślnie Camera Raw 4.6

    Po zainstalowaniu CR w wersji 4.6 do Photoshopa CS3 (do tej wersji jest przeznaczony), po otwarciu RAW'a
    w zakladce Camera Calibrations, pokazuje wersje 4.4.....moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje?

  2. #2

    Domyślnie

    Bo te profile pochodzą po prostu z ACR-a w wersji 4.4. Nowsze nazywają się Adobe Standard beta i beta 2.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 11-11-2008 o 18:30

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Bo te profile pochodzą po prostu z ACR-a w wersji 4.4. Nowsze nazywają się Adobe Standard beta i beta 2.
    Dzieki za odpowiedz, ale...te nowsze posiadam (beta2), z tym ze po wgraniu ACR'a 4.6 powinien sie pokazywac
    4.6, a nie 4.4, chodzi mi konkretnie wlasnie o Camera Raw v. 4.6 a nie inne profile...Pozdr

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Jeszcze raz - te profile, które nazywają się 4.4 noszą to miano na cześć faktu, że zostały wprowadzone z wersją 4.4. Nie mogą się pokazywać jako 4.6, bo to nie są profile wprowadzone z wersją 4.6 tylko z wersją 4.4.
    Najnowsze profile, które moglibyśmy umownie nazwać 4.6 (czyli te, które zostały wprowadzone w momencie wprowadzenia ACR 4.6) nazywają się Adobe standard beta 2. Profile 4.4 zawsze i do usranej śmierci będą się tak właśnie nazywały, podobnie jak np. profile ACR 3.1, bo one nie zmieniają się przy każdej wersji i nie są dedykowane tylko i wyłącznie właśnie do jakiejś konkretnej wersji ACR-a, tylko są raz na czas aktualizowane, a ich nazwa jest orientacyjna.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Jeszcze raz - te profile, które nazywają się 4.4 noszą to miano na cześć faktu, że zostały wprowadzone z wersją 4.4. Nie mogą się pokazywać jako 4.6, bo to nie są profile wprowadzone z wersją 4.6 tylko z wersją 4.4......
    W porzadku, niech bedzie..dzieki

  7. #7

    Domyślnie

    No to ja się podłączę pod wątek - Czy ta wersja camery otwiera nefy tak jak zostały zapisane w aparacie ? Chodzi mi o to że wcześniej jak otwierałem nefy to zawsze trzeba było rzeźbić żeby poustawiać wszystko tak jak należy a teraz po update camery wszystko otwiera się tak jak zapisane (czyli tak jak w NXie) .
    Fotogacek
    Matryca,szkiełka i inne bibeloty
    Fotografia ślubna Poznań Zdjęcia dzieci

  8. #8

    Domyślnie

    Tylko do pewnego stopnia. Używając Camera Matching Profiles możemy uzyskać rendering odpowiadający nikonowskim trybom standardowym, natomiast jeśli ustawimy customy, to oczywiście ACR tego nie odtworzy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •