Close

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 100
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    Cytat Zamieszczone przez Populares
    Wszystko się zgadza. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na fakt, że za taką kasę, to można kupić NOWY z gwarancją itp
    a co wybierze 90% użytkowników: nowy polonez z gwarancją, czy 10 letni mercedes?
    90% kobiet ze Słupska nie widzi różnicy.

  2. #62
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Populares
    Cytat Zamieszczone przez ALF
    Cytat Zamieszczone przez Populares
    Wszystko się zgadza. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na fakt, że za taką kasę, to można kupić NOWY z gwarancją itp
    a co wybierze 90% użytkowników: nowy polonez z gwarancją, czy 10 letni mercedes?
    90% kobiet ze Słupska nie widzi różnicy.
    tak nisko cenisz kobiety ze słupska (imho bradzo ładne miasto)
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #63

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc słupskie kobiety to dla mnie wciąż jeszcze terra incognita...

  4. #64

    Domyślnie

    ej no Panowie... takie przepychanki niczego sensownego do watki nie wnosza.
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

  5. #65

    Domyślnie

    90% kobiet ze Słupska nie widzi różnicy.
    a nie chodziło o gdańszczanki które nie rozrózniały białego od czarnego ?

    ej no Panowie... takie przepychanki niczego sensownego do watki nie wnosza.
    Oj wnoszą wnoszą. Rozluźnienie słowne po burzliwej dyskusji jest jak najbardziej wskazane.

    Podsumowując :

    Osoby które proponują 90X : Osoby które proponują 80 :
    - Gamling - StruceL
    - ALF - Populares
    - Gość - sailor
    - gmoszkow - Mardo
    - szymony
    - darkriver
    - majonez
    - Hiobe
    - Rex King
    - dRUId

    Dawid w zaproponowanym przez Ciebie quizie "Co wybrac, F80 czy F90x ?" dziesięć osób udzieliło poprawnej odpowiedzi a cztery niestety nie
    Czy są przewidziane jakieś nagrody ?

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Populares
    Tak, zgadza się - posiadając komputer i kabelek można odpalić multiekpozycję w F90 bez konieczności posiadania specjalnej tylnej ścianki MF-26. Tyle, że działa ona tylko do czasu kiedy mamy komputer podłączony do F90. Szczególnie atrakcyjnie zapowiada się to podczas fotografowania poza domem...
    Zonk - działa do czasu wyłączenia korpusu, a nie podłączenia do kompa. Zreszta nie tylko kompa można podpiąć, ale o tym tez pewnie wiesz i jestes w tej sprawie sceptykiem.

    Cytat Zamieszczone przez Populares
    W F65 multiekspozycja i autobracketing jest w standardzie - bez kabelków, komputerów i dodatkowych tylnych ścianek.

    Nie biję piany, że F90 źle naświetla slajdy, bo nie mam F90
    Kolejny Zonk - nie miałem na myśli F90(x) bo z nim nie ma najmniejszego problemu.
    Myślałem o wychwalanym bo ma multi i bracketing, przez Ciebie F65.

    Kto zrobił wielką grandę na pl.rec.foto że mu funkel nówka F65 niedoświetla slajdy i jeszcze serwis to olewa

    Taka dyskusja nie ma juz najmniejszego sensu i z tematu zbaczamy coraz bardziej.
    Jak dla mnie EOT.

    Może woźny lub inny zawiadowca zakończy tą nierówna walkę.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  7. #67
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Jaworzno, Dominikowice
    Posty
    212

    Domyślnie

    F80 bo mam jest solidny i działa w ciężkich warunkach z pancernym ATX Pro II 2.6 2.8 28-70 od czterech lat. A jak ktoś chce przekręceć pierścień ostrości ze zasprzęglonym AF to i 90X tego nie przeżyje z całą swoją solidnością.
    Ogólnie to dobre Nikony
    F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
    Hasselblad 503,905
    D6,D800E,D700,D70IR,Z6II


  8. #68
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2004
    Miasto
    A man, a city...
    Posty
    104

    Domyślnie Re: Co wybrac, F80 czy F90x

    Cytat Zamieszczone przez Dawid
    Witam, stoje przed wyborem analoga. Wstepnie zdecydowalem sie na F80 lub F90x. Chcialbym uzyskac od Was opini na temat tych modeli. Fotografowac bede sluby i rozne uroczystosci, wystawy, w sezonie bede robil przymiarki do rajdow samochodowych.
    Dawid
    Jeśli będziesz chciał używać szkieł G i VR - F80,
    jeśli nie... - F90X.

    Jak dla mnie... F90X jest nieco poręczniejsza... ale to głównie kwestia gustu.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Ayot

  9. #69
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie Re: Co wybrac, F80 czy F90x

    Cytat Zamieszczone przez Ayot

    Jeśli będziesz chciał używać szkieł G i VR - F80,
    jeśli nie... - F90X.

    Jak dla mnie... F90X jest nieco poręczniejsza... ale to głównie kwestia gustu.
    a jak bedziesz chciał wydać minimu kasy za maximum jakości to F70
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #70
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2004
    Miasto
    A man, a city...
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez powerfactorx
    [...]A jak ktoś chce przekręceć pierścień ostrości ze zasprzęglonym AF to i 90X tego nie przeżyje z całą swoją solidnością.
    Ale to jest funkcja szkła, a nie korpusu.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Ayot

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •