miałem ten sam dylemat i jestem bardzo zadowolony z F80'tki
i w cale nie jest nie solidny, jest solidny, świetna ergonomia, w łapie leży jakby był przyklejony, doskonale wytłumione lustro, bardzo szybki i dokładny AF, świetnie naświetla zarówno slajdy jak i negetywy
90X to troszkę wyższa półka, ale starsza konstrukcja (co nie oznacza, że gorsza), lepsze parametry techniczne ale myślę, że to co oferuje F80'tka ci spokojnie wystarczy, jak dla mnie wystarcza i niczego więcej nie potrzebuje, nie ogranicza mnie nic i mogę spokojnie skupić się na robieniu zdjęć
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami