Witam,
Zakupilem se kurna Preteka 1GB (x40), bo Kingstony be... (a mam dwa i problemow nie mialem) i zapelnilem karte, zgralem i niespodziewajka, niektore jpg nie chca sie otwierac w Windzie, a w shopie dostaje komunikat :
This document may be damaged (the file may be truncated or incomplete)
Dalej plik sie otwiera i na samym brzegu jest jakas kaszana:
Pytanie mial ktos podobny problem??? Czy to wina tej konkretnej karty, czy wspolpracy PRETEC-a z D70, czy moze sam D70 szwankuje (ale zapelnilem jeszcze dwa Kingstony i tam nic zlego nie bylo), a w NEF-ach wszystko OK, tylko w niktorych jpg-ach.
Teraz mam obawy nad robieniem zdjec na ta krte, a kasy mi pewnie nie oddadza, bo elektroniki sie chyba nie oddaje bez powodu, wymiana na inna to chyba tez nie rozwiazanie.
Help
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami