Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    http://www.photozone.de/2Equipment/easytxt.htm

    zawsze mozna powiedziec ze nieobiektywne ale jak widac na tych porownaniach,nie zawsze nikkor lepszy czasem sigma a czasem tamron...........
    nikon i troche rupieci........R2-D2

  2. #12

    Domyślnie

    Ja jestem zadowolony z Tokina ATX Pro SV.Admin tez chwile byl.Ale nie o to chodzi.Chodzi o to ze ja naprzyklad mozna miec za 1200 zl.Zamiast wydawac 4 kola na NIkkora.Kurde no.Naprawde jest fajna konkurencja a na dodatek tamron wypuszcza teraz optyke ktora ma bardzo ciekawy zakres ogniskowych i mysle ze za 4 tysiace w niedlugimc zasie bedziemy mieli naprawde super zestaw...Kompletny ...
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  3. #13

    Domyślnie

    dzięki za kilka zdań,
    utwierdziłem się w przekonaniu, że nie ma sensu kupować obiektywów firmowych z wyższej półki (chyba że się wygra w totka )
    świetny obiektyw można mieć za 1/4 ceny i myślę, że jakość wymienionych wyżej szkieł pozwoli na swobodne fotografowanie w najlepszym wydaniu

  4. #14

    Domyślnie

    Cieszymy sie ze moglismy pomoc.Naprawde duzo i mocno przemysl bo rsaptem sie zaraz okaze ze jeszcze czegos innego potrzebujesz.Czasem warto poczekac chwilke.
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez StruceL
    dzięki za kilka zdań,
    utwierdziłem się w przekonaniu, że nie ma sensu kupować obiektywów firmowych z wyższej półki (chyba że się wygra w totka )
    świetny obiektyw można mieć za 1/4 ceny i myślę, że jakość wymienionych wyżej szkieł pozwoli na swobodne fotografowanie w najlepszym wydaniu
    sens jest...tylko czy nas na to stać
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16

    Domyślnie

    Te same pytania dręczą mnie, jeżeli chodzi o Tokine 20-35 f/2.8 Pro.
    Tutaj wybrałbym jednak Nikorra 20-35 2.8.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •