Witam ostatnio zauważyłem, że wyświetlone jasen kolory na lcd przy przeglądaniu menu zdają sie drgać. Czy ktoś ma taki objaw?
Szukaj
Witam ostatnio zauważyłem, że wyświetlone jasen kolory na lcd przy przeglądaniu menu zdają sie drgać. Czy ktoś ma taki objaw?
D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.
w kazdych warunkach czy tylko na dworze przy pelnym swietle ?
Pozdrawiam
NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor
Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600
W każdych, lecz na dworzu jest to bardziej widoczne.
D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.
Mam nadzieję, że to tylko to - czy nie masz włączonej funkcji Highlights (czy jak to tam się pisze) przy przeglądaniu obrazu (migające najjaśniejsze pola obrazu)
MarcinWilk
Hightlights mam wyłączone, a miganie jest bardziej widoczne przy menu niż przy podglądzie.
[ Dodano: Pon 03 Lip, 2006 ]
Sprawdzałem przed chwilą d70s kumpeli, tam tez jest takie coś. Może to charakterystyczne.
D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.
Maldoror13, a może nie pamietasz jak Cie kosmici porwali i może Ci wstawili implant i on zakłuca ekranik. A tak na serio to ja nie wiemcos takiego mam np w monitorze od komputera jak obok działa wiatrak.
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Maldoror13, wydaje mi się że należysz do tych nielicznych których wzrok jest w stanie to zarejestrować![]()
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
Może ale dla mnie wygląda to jak zbyt szybko odświerzający się monitor.
D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.
a więc rady na wesoło:
1. rozładuj trochę baterię - będzie się wolniej odświeżać![]()
2. nie patrz na monitor tylko przez wizjer![]()
MarcinWilk
chyba zbyt wolno, gdyby bylo za szybko to bys nie zauwazyl...
Skontaktuj się z nami