Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Problem z Lcd?

  1. #1

    Domyślnie Problem z Lcd?

    Witam ostatnio zauważyłem, że wyświetlone jasen kolory na lcd przy przeglądaniu menu zdają sie drgać. Czy ktoś ma taki objaw?
    D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.

  2. #2

    Domyślnie

    w kazdych warunkach czy tylko na dworze przy pelnym swietle ?
    Pozdrawiam

    NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor

    Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600

  3. #3

    Domyślnie

    W każdych, lecz na dworzu jest to bardziej widoczne.
    D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że to tylko to - czy nie masz włączonej funkcji Highlights (czy jak to tam się pisze) przy przeglądaniu obrazu (migające najjaśniejsze pola obrazu)
    MarcinWilk

  5. #5

    Domyślnie

    Hightlights mam wyłączone, a miganie jest bardziej widoczne przy menu niż przy podglądzie.

    [ Dodano: Pon 03 Lip, 2006 ]
    Sprawdzałem przed chwilą d70s kumpeli, tam tez jest takie coś. Może to charakterystyczne.
    D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.

  6. #6

    Domyślnie

    Maldoror13, a może nie pamietasz jak Cie kosmici porwali i może Ci wstawili implant i on zakłuca ekranik. A tak na serio to ja nie wiem cos takiego mam np w monitorze od komputera jak obok działa wiatrak.
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    Maldoror13, wydaje mi się że należysz do tych nielicznych których wzrok jest w stanie to zarejestrować
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  8. #8

    Domyślnie

    Może ale dla mnie wygląda to jak zbyt szybko odświerzający się monitor.
    D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.

  9. #9

    Domyślnie

    a więc rady na wesoło:

    1. rozładuj trochę baterię - będzie się wolniej odświeżać
    2. nie patrz na monitor tylko przez wizjer
    MarcinWilk

  10. #10

    Domyślnie

    chyba zbyt wolno, gdyby bylo za szybko to bys nie zauwazyl...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •