Pstryknąłem fotki kitem 18-70 ustawionym na 50 mm i to samo z 50/1.8. Wybaczcie, ale nie wiem, czy warto odkręcać kita ryzykując zapylenie matrycy. Różnica ostrości itp niezauważalne. Ustawienia manual f16, 1/125 z wbudowaną lampą na auto. Mój kit taki dobry, czy robię błąd w metodologii testu ? Wstawiłbym fotki, ale nefy to po 6MB.
Krzysiek
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami