Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Problem z Lcd?

  1. #11
    Stealth
    Gość

    Domyślnie

    A może to przekaz podprogowy W aparacie

  2. #12

    Domyślnie

    Nie mówie, że mi to specjalnie przeszkadza. No może, gdzy lcd oświetla słońce. Mam jeszcze 11 miesięcy gwarancji więc jakby co to da rade naprawić.
    D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.

  3. #13

    Domyślnie

    normalny efekt - trza z tym żyć, a ewentualna traumę zwalczać wykonywaniem jak najlepszych zdjęć
    D200/N28-80 1:3.3-5.6G/N70-300G/SB600 /N17-55:2.8/S10-20:4-5,6/Fodor 135:2.8/N85:1.8/ F80+MB-16/ Tamrac Expedition 5

  4. #14

    Domyślnie

    sprobuj w ustawieniach aparatu a konkretnie wyjscia na tv zmienic z pal na ntsc

  5. #15

    Domyślnie

    Witam Wszystkich Serdecznie.
    Od wczoraj Jestem szczęśliwym posiadaczem D70s i zauważyłem ten sam problem.
    Po zrobieniu, lub przy przeglądaniu zdjęc faktycznie zdarza się że pewien fragment obrazu pulsuje. Zrobiłem kilka zdjęc na dworzu i w domu, i na dwóch-trzech pojawił sie ten pulsator. Od czego to zależy?
    Czy może chodzi tu o prześwietlenia przy robieniu zdjęć??

    Pozdrawiam Wszystkich
    Z6 II | Z24-70/4 | Z85/1.8


  6. #16

    Domyślnie

    jesli mrugaja tylok jasne obszary to informacja o przepaleniach nie wiem jak w nikonie ale ja w S3 pro moge to wyłaczyć

  7. #17

    Domyślnie

    mam to samo wydaje mi się że te obszary są prześwietlone i dlatego migają.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •