A może to przekaz podprogowy
W aparacie
![]()
Szukaj
A może to przekaz podprogowy
W aparacie
![]()
Nie mówie, że mi to specjalnie przeszkadza. No może, gdzy lcd oświetla słońce. Mam jeszcze 11 miesięcy gwarancji więc jakby co to da rade naprawić.
D200, N 18-70 DX, N 50/1.8 D, S 105 2.8 DG Macro, SB-600, Lovepro Slingshot 100 AW, Tamrac 5501 Explorer, Raynox DRC-250, filtry. Sandisk Extreem III 4gb i Leksar 300x 4 gb.
normalny efekt - trza z tym żyć, a ewentualna traumę zwalczać wykonywaniem jak najlepszych zdjęć![]()
D200/N28-80 1:3.3-5.6G/N70-300G/SB600 /N17-55:2.8/S10-20:4-5,6/Fodor 135:2.8/N85:1.8/ F80+MB-16/ Tamrac Expedition 5
sprobuj w ustawieniach aparatu a konkretnie wyjscia na tv zmienic z pal na ntsc![]()
Witam Wszystkich Serdecznie.
Od wczoraj Jestem szczęśliwym posiadaczem D70s i zauważyłem ten sam problem.
Po zrobieniu, lub przy przeglądaniu zdjęc faktycznie zdarza się że pewien fragment obrazu pulsuje. Zrobiłem kilka zdjęc na dworzu i w domu, i na dwóch-trzech pojawił sie ten pulsator. Od czego to zależy?
Czy może chodzi tu o prześwietlenia przy robieniu zdjęć??
Pozdrawiam Wszystkich
Z6 II | Z24-70/4 | Z85/1.8
jesli mrugaja tylok jasne obszary to informacja o przepaleniach nie wiem jak w nikonie ale ja w S3 pro moge to wyłaczyć
mam to samo wydaje mi się że te obszary są prześwietlone i dlatego migają.
Skontaktuj się z nami