Szukaj
Trochę spłaszczoneale fajne motywy. Bardzo podoba mi się 7. Przed 8 coś chyba jednak było pite
![]()
J.D.
ejd.superhost.pl
Niby wszystkie cos tam w sobie maja, jednak nie powalaja.
Poza 1, ktora jest szalowa.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Tak,ósemka "pojechana",ale reszta OK.
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Siódemka panie, siódemka![]()
a mnie się podobaja, dobrze sobie wrócić myślami do Bieszczad i ostatniego pleneruchoć było również groźnie :P
Bardzo ładne panoramki czy powalają??? a niby czemu mają powalać sa poprostu miłe dla oka a i warunki jakie miałeś bardzo korzystne. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko opisu co widzę bo ja niestety nie byłem w Bieszczadach i się na nich nie znam ale to pewnie kiedy indziej zrobisz. Pozdrawiam z górskim Hejjjj
To już wiem gdzie pojechać na polowanie panoram. 1,7 najlepsze
Skontaktuj się z nami