Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Jesienne Bieszczady

    Kilka październikowych panoramek.
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

  2. #2

    Domyślnie

    Trochę spłaszczone ale fajne motywy. Bardzo podoba mi się 7. Przed 8 coś chyba jednak było pite

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Trochę spłaszczone ...
    Przecież Ziemia jest płaska i stoi na 4 słoniach stojących na wielkim żółwiu

  4. #4

    Domyślnie

    Niby wszystkie cos tam w sobie maja, jednak nie powalaja.
    Poza 1, ktora jest szalowa.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #5

    Domyślnie

    Tak,ósemka "pojechana",ale reszta OK.
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    Siódemka panie, siódemka
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    Niby wszystkie cos tam w sobie maja, jednak nie powalaja.
    Poza 1, ktora jest szalowa.
    też tak obieram

  8. #8

    Domyślnie

    a mnie się podobaja, dobrze sobie wrócić myślami do Bieszczad i ostatniego pleneru choć było również groźnie :P

  9. #9
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Bardzo ładne panoramki czy powalają??? a niby czemu mają powalać sa poprostu miłe dla oka a i warunki jakie miałeś bardzo korzystne. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko opisu co widzę bo ja niestety nie byłem w Bieszczadach i się na nich nie znam ale to pewnie kiedy indziej zrobisz. Pozdrawiam z górskim Hejjjj

  10. #10

    Domyślnie

    To już wiem gdzie pojechać na polowanie panoram. 1,7 najlepsze

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •