mrpawcio. pytanie o naladowana baterie bylo jednak zbedne. A o jakie ci styki chodzi? widze ludzie proponują przy kazdej usterce czyscic styki. tyle sie tego naczytalem ze jak cokolwiek mi sie popsuje to bede czyscil styki. :/ moim zdaniem to wyglada na walniety wlacznik. pytanie do ozborna, czy jak przekrecasz wlacznik w pozycje wlaczenia podswietlenia górnego wyswietlacza to czy sie wlaczaja diody?