Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Problem z d80

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Problem z d80

    Witam wczoraj fotografowałm w temperaturze 2-3 stopni i po jakiejś godz. fotografowania nie mogę wyłączyć d80+tki nie ważne czy jest w położeniu OFF nadal działa jak w ON, miał ktoś taki problem może kiedyś?? Pewnie tylko serwis pozostaje ;/
    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

  2. #2
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    Wyjmij baterię - odczekaj trochę czasu - samo się naprawi...z D70 raz tak miałem.
    instagram.com/darkroomnightlife

  3. #3

    Domyślnie

    JUz z 15 godz bez bateri włożyłem i ciągle to samo, może ktoś jeszcze miał taki pzrypadek, może to od zimna cos ze stykami się zrobiło
    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

  4. #4

    Domyślnie

    Możesz przetrzeć styki spirytusem... może głupie pytanie, ale bateria naładowana? :P

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrpawcio Zobacz posta
    Możesz przetrzeć styki spirytusem... może głupie pytanie, ale bateria naładowana? :P

    hehe... nie, pewnie ma rozładowaną i dlatego ma cały czas włączony też bym chciał taką usterkę

    A do Ozborn: Chyba faktycznie wygląda na jakieś uszkodzenie włącznika. Możesz sprawdzić tak jak Ci radzi remnaj. Jeśli podświetlenie nie będzie działało to masz pewne, że włącznik. Jeśli będzie działało to mimo wszystko obstawiam włącznik. Pozostaje tylko serwis :/
    peace & love

  6. #6

    Domyślnie

    mrpawcio. pytanie o naladowana baterie bylo jednak zbedne. A o jakie ci styki chodzi? widze ludzie proponują przy kazdej usterce czyscic styki. tyle sie tego naczytalem ze jak cokolwiek mi sie popsuje to bede czyscil styki. :/ moim zdaniem to wyglada na walniety wlacznik. pytanie do ozborna, czy jak przekrecasz wlacznik w pozycje wlaczenia podswietlenia górnego wyswietlacza to czy sie wlaczaja diody?
    podpis niezgodny z regulaminem

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    mrpawcio. pytanie o naladowana baterie bylo jednak zbedne.
    Przepraszam Autora wątku za to, ale czasami takie rzeczy są możliwe, dodałem na końcu emotikona żeby wyraził to, że nie jest to do końca na poważnie.

    D80ątce życzę szybkiego powrotu do zdrowia

  8. #8

    Domyślnie

    bardzo mozilwe ze jakis brud do wylacznika się dostał, lub podczas przebywania aparatu w nieksiej temperaturze przyczyniłosię do ujawnienie zaimnego lutu np. pruboj tak jak poprzednik pisal wylaczyć właćzyc staraj sie ostroznie poruszac wyl.acznikiem na boki moze cos akurat zatrybi, może docisnąc lub coś takiego. Powodzenia
    Z6, D 7100, D80 + 18-35/1.8 + 24-70/4 s, 85/1.8 s, +50/1.8 af-s +70-300vr +SB900 +....

  9. #9
    DarekS
    Gość

    Domyślnie

    I jak??? Ciekawy jestem bo też posiadam to maleństwo

  10. #10

    Domyślnie

    W nikosiach na przełączniki raczej nikt do tej pory nie narzekał (co innego w fuji). Na takie przywieszki (oprócz naprawiania samemu lub serwisu) powinno pomóc wajchowanie. Wiec nic tylko wajchować. Swoją drogą to dosyć dziwna usterka.
    D750 D700 D7000 + s10-20 + S20F1.8 N50F1.8 + N24-70 + N70-200 + uv SDEx:SD,CF + SB-800+SB900 PixelK + hexacoopter | Minolta D700si+28-200+5400xi| 300F4 + 120F2.8 + 80F2.8 + 50F4 + 30cm http://www.rafalbociek.rwbb.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •