heheheja jak stary fotograf. Ide w plener, wiem że zużyje 2-3 rolki ale zabieram 10-20
Nidy nie wiesz co będzie potrzebne i w jakiej ilości a w lodówce się nie psuje
A slajd? Można skanować ale od tego jest rzutnik. No i nikt nie zabiera odbitek
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami