Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    hehehe ja jak stary fotograf. Ide w plener, wiem że zużyje 2-3 rolki ale zabieram 10-20 Nidy nie wiesz co będzie potrzebne i w jakiej ilości a w lodówce się nie psuje A slajd? Można skanować ale od tego jest rzutnik. No i nikt nie zabiera odbitek
    Smiena Symbol

  2. #12

    Domyślnie

    Jeżeli kogoś to interesuje, to dziś skorygowałem (w miarę dokładnie) światłomierz w D90. Do korekcji użyłem szarej karty Kodaka oraz Sekonic L-608. Do body podpięty był NIKKOR 85mm f1:1.8.

    Korekty:
    - matrycowy: -3/6
    - CW: -2/6
    - spot: -2/6

    Zdjęcia próbne potwierdzają zasadność i prawidłowość nowych ustawień
    Smiena Symbol

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •