Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar gadula85
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Wołów/Wrocław
    Posty
    38

    Domyślnie Coś innego oceńcie sami

    nikno d300/d90x 18-135 nikon ,50 1.8, 80-200 nikon sb800 www.gadula85.digart.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Czijzas - boję się ciężko to opisać na jedynce zęby dostały białej poświaty - taki diabeł, ze świętymi zębami koncepcja jakaś jest, ale hmmm nie trafia do mnie
    pozdrawiam.
    Portfolio - http://www.czijzes.com / Nikon D90+MB-D80 / Nikkor 50 1.4 / Tokina 28-80 2.8 / SB-800

  3. #3

    Domyślnie

    na 1 zęby psują efekt..
    2 może być

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się z Sonko wersja któraś tam z DragonBalla

  5. #5

    Domyślnie

    jedynak jest fajna, ale... powtórzę się... zęby już nie badzo
    ogólnie faktycznie trochę inaczej i fajnie
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrpawcio Zobacz posta
    Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się z Sonko wersja któraś tam z DragonBalla
    ha ha , dokładnie tak! nie chciałem o tym pisać ale masz świętą rację!
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar gadula85
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Wołów/Wrocław
    Posty
    38

    Domyślnie

    Dzięki to jest Mój kolega zmarł 3 miesiące temu. Tez fotografował .Pomalowaliśmy go farbkami plakatowymi .!
    nikno d300/d90x 18-135 nikon ,50 1.8, 80-200 nikon sb800 www.gadula85.digart.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •