Rzeczywiście trochę ciężki do spacerów... Trudno podjąć decyzję.
Poczekam, może jeszcze ktoś się wypowie i upewni mnie w mojej decyzji
...
Mój poprzedni statyw którego używałem przy S2Pro nie wytrzymał ciężaru ani konkurencji D700
Kup sobie 055XProB, do tego głowicę kulową z panoramą za 100zł i na razie starczy. Jak się głowica wyrobi (jeśli), to do tego czasu uzbierasz na oryginała.
nie jest tak źle, ostatnio trochę z nim "pobiegałem' i tragedii nie było. wygodną i użyteczną rzeczą jest pasek do noszenia na ramieniu- nie musisz ciągle wkładać i wyciągać statywu z pokrowca
D750, D7500, S Art 18-35/1.8; N10-20/4.5-5.6, T 60/2 Macro, N AF-P 70-300/4.5-6.3; T17-35mm f/2.8-4 Di OSD; T 35-150 2,8-4; Sigma A 50/1.4; T SP 24-70 mm f/2.8 VC USD G2
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.
Skontaktuj się z nami