Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Statyw + MC-30

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pluxx Zobacz posta
    Rzeczywiście trochę ciężki do spacerów... Trudno podjąć decyzję.
    Poczekam, może jeszcze ktoś się wypowie i upewni mnie w mojej decyzji
    ...
    Mój poprzedni statyw którego używałem przy S2Pro nie wytrzymał ciężaru ani konkurencji D700
    Kup sobie 055XProB, do tego głowicę kulową z panoramą za 100zł i na razie starczy. Jak się głowica wyrobi (jeśli), to do tego czasu uzbierasz na oryginała.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pluxx Zobacz posta
    Rzeczywiście trochę ciężki do spacerów...

    nie jest tak źle, ostatnio trochę z nim "pobiegałem' i tragedii nie było. wygodną i użyteczną rzeczą jest pasek do noszenia na ramieniu- nie musisz ciągle wkładać i wyciągać statywu z pokrowca
    D750, D7500, S Art 18-35/1.8; N10-20/4.5-5.6, T 60/2 Macro, N AF-P 70-300/4.5-6.3; T17-35mm f/2.8-4 Di OSD; T 35-150 2,8-4; Sigma A 50/1.4; T SP 24-70 mm f/2.8 VC USD G2

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •