Od niedawna jestem baaaaardzo szczęśliwym posiadaczem D700 i po lekkim wyrównaniu dziury budżetowej, nadszedł czas na dodatki![]()
Krótko mówiąc, potrzebuję wężyk spustowy i statyw.
Jeżeli chodzi o wężyk, to co sądzicie o zamiennikach MC-30? http://www.allegro.pl/item462927772_...700_mc_30.html
Czy warto kupić to coś, czy nie zawracać sobie tym zupełnie głowy i nabyć orginał, chociaż cena w tym przypadku jest powalająca za kawałek kabelka.
A może jakieś inne rozwiązanie?
Druga sprawa, to statyw i głowica. W rozsądnej cenie coś uniwersalnego, co utrzyma D700 z gripem i AF-S 80-200 i do zabawy z makro.
Chciałbym zaznaczyć, że mam 1,90 i kłopoty z kręgosłupem
Z góry dziękuję za pomoc w wyborze![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami