Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie problem z podlaczeniem do kompa

    witam zakupiłem D40stke jestem z niej bardzo zadowolony mam tylko jeden problem gdy podlaczam aparat do komputera gdzie jest XP automatycznie włacza sie karta pamieci
    ale gdy podlacza do laptopa gdzie jest vista wyskakuje informacja ze musze zainstalowac jakies sterowniki zainstalowałem wszysko z plytyi dalej nic;/
    szukalem na stronie nikona ale nie ma nic na viste;/
    z gory dzieki za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Zobacz z "Mój komputer" czy nie ma tam czegoś odpowiadającego aparatowi lub karcie pamięci.

  3. #3

    Domyślnie

    nio własnie nie ma na xp nie ma problemow a na viscie mowi ze chce jakis sterownik potem udaje ze łaczy sie i szuka on-line a i tak nie znajduje;/

  4. #4

    Domyślnie

    Bo z Vistą właśnie tak bywa. Pod tym wzgledem szmelc jakich mało.
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TristisAnima Zobacz posta
    Bo z Vistą właśnie tak bywa. Pod tym wzgledem szmelc jakich mało.
    To prawda Ale na mojego nikona d40 reaguje prawidłowo Nie miałam żadnych problemów, ale czy coś ściągała czy nie, niestety nie pamiętam.

  6. #6

    Domyślnie

    nio wlasnie wiem na poczatku zaistalowałem xp ale nie moglem znalesc sterownikow;/
    nio i dlatego teraz sie mecze;/ chyba zostanie mi kopiowanie zdjec na ten stary szmelc;/

  7. #7
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    W laptopie nie masz wbudowanego czytnika SD?

  8. #8

    Domyślnie

    szczerze mowiac mam ale mam tez chce odemnie jakies sterowniki nie wiem czemu wszystko instalowałem;/
    a nie bardzo chce sie laczyc z siecia bo taki troche z netu jest ta vista:P

  9. #9

    Domyślnie

    juz znalazlem wielkie dzieki:]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •