witam zakupiłem D40stke jestem z niej bardzo zadowolony mam tylko jeden problem gdy podlaczam aparat do komputera gdzie jest XP automatycznie włacza sie karta pamieci
ale gdy podlacza do laptopa gdzie jest vista wyskakuje informacja ze musze zainstalowac jakies sterowniki zainstalowałem wszysko z plytyi dalej nic;/
szukalem na stronie nikona ale nie ma nic na viste;/
z gory dzieki za pomoc
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami