Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Olympus E-30

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    "Aparat ma trafić do sprzedaży w połowie stycznia 2009 w cenie 1300 USD na rynku amerykańskim."

    Cena prawie jak E-3 No i ciekawe co wyjdzie z tej matrycy bo 12Mpix to już strasznie dużo. Ale może będzie dobrze? Czego sympatykom Olympusa życzę.

  3. #3

    Domyślnie

    Ech te LCD, piękna sprawa. Ale widać zbyt to zaawansowane technonogicznie aby Nikon czy Canon również takowe zastosowali...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Ech te LCD, piękna sprawa. Ale widać zbyt to zaawansowane technonogicznie aby Nikon czy Canon również takowe zastosowali...
    Trudno się nie zgodzić. Powinny być od kiedy wprowadzili LV a tym bardziej teraz w dobie filmowania.

  5. #5

    Domyślnie

    a ja jakoś nigdy nie byłem przekonany do takowych, choć może i przydatne...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    a ja jakoś nigdy nie byłem przekonany do takowych, choć może i przydatne...
    Przydatne. I to bardzo. Parę lat wstecz w coolpixach 5000, 5400 i 8400 często stosowałem. A teraz w dobie LV bardzo bym to chciał. A najbardziej mi się spodobał, niby na oko odjechany, pomysł jednego z naszych forumowiczów (był taki fantazjujący wątek), by monitorek był odejmowany od body i poza monitorkiem był czymś w rodzaju pilota z guziczkami paru podstawowych funkcji. Bajka - co więcej jak najbardziej realna

  7. #7

    Domyślnie

    Ja takim telewizorkiem z LV bym nie pogardził, robiąc zdjęcia z ekstremalnej perspektywy nie trzeba skakać, czy kłaść się, wystarczy odpowiednio ustawić ten telewizorek i życie staje się prostsze
    pzdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  8. #8

    Domyślnie

    E-3 niczym szczególnym nie zachwycił, wręcz rozczarował. Tak wypowiadali się ci którzy przesiedli się z E1, czy E-30 będzie lepsze?, na pewno nie rewolucyjne.
    Ale trzymam kciuki, bo mam krótki "romans" z E-1, do dziś wiele lustrzanek nie ma takiego obrazowania jak stare E-1.
    pzdr
    foto, jazz & more .....

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    E-3 niczym szczególnym nie zachwycił, wręcz rozczarował. Tak wypowiadali się ci którzy przesiedli się z E1, czy E-30 będzie lepsze?, na pewno nie rewolucyjne.
    Ale trzymam kciuki, bo mam krótki "romans" z E-1, do dziś wiele lustrzanek nie ma takiego obrazowania jak stare E-1.
    pzdr
    No może nie obrazowania, a wykonania korpusu i serwisu można Olympusiarzom pozazdrościć, a aparaty to relikt uporu firmy i bezhołowia jej strategów - subiektywnie według mnie jako byłego użytkownika profi lustrzanki E-1
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 06-11-2008 o 13:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •