Dokładnie zgadzam się z przedmówcą. Databank to nie przeżytek, średnio z wakacji przywoziłem z 2 aparatów 15-20GB zdjeć w RAWAch, w dodatku jeśli ktoś ma starsze body typu D100, D70 gdzie nie wejdą 2-4B pamięci to robi się problem. Owszem może do nowszych sprżetów warto kupić 4-8GB CF jeśli są obsługiwane, ale czy to wychodzi taniej to kwestia sporna.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami