Mam databank Digimate II-plus z dyskiem ATA 40GB. Trzymam na nim wszystkie oryginalne RAWy, a od roku, nie zgrywalem ich na DVD.
Databank sie wlacza, pokazuje jaka jest ilosc miejsca na dysku, niestety jest tylko 0,2GB wolnego, wiec zainstalowanie systemu i odpalenie na laptopie nie wchodzi w gre. Niestety, kiedy podlaczam go do komputera, to nie wykrywa dysku (i obu partycji).
I teraz nie wiem czy to problem z data bankiem czy dyskiem (mam nadzieje, ze z samym urzadzeniem), pocieszam sie tym, ze zgrywanie karty CF wlozonej w databank na laptopa/komputer trwa bardzo, bardzo dlugo i mocno sie zacina.
Co w takiej sytuacji zrobic? kupic jeszcze jeden databank? (czy w ogole sa jeszcze takie pod ATA?)
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami