Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Zlot

  1. #1

    Domyślnie Zlot

    Powstał pomysł zorganizowania zlotu nikoniarzy w Łodzi w manufakturze. Jak na razie mamy sprawdzić jak wielkie jest zainteresowanie takim przedsięwzięciem. Maiłby się odbyć po świętach wielkanocnych. Co Wy na to??
    D80, N105 2.8 mikro vr, N18-70. D300, N70-200 2.8 vr

  2. #2

    Domyślnie "za"

    nie wiem jaki ze mnie nikoniarz (bawię sie od niedawna) ale chętnie był wziął udział, zwłaszcza że lokalizacja bardzo mi pasuje
    Nikon D7100, Nikon D90, S10-20 4-5.6, T 17-35 2.8-4 Di OSD, N 35 1.8, N 55-300 4.5-5.6VR , N 105 2,8 VRmicro, T100-400 4.5-6.3 Di VC USD

  3. #3

    Domyślnie

    a obiektywy sie licza:P?
    Fuji fd6500 / Fuji S5 pro, Nikon 50mm 1.8, Nikon 18-105 VR

  4. #4

    Domyślnie

    będzie trzeba pomyśleć o tych obiektywach :P
    D80, N105 2.8 mikro vr, N18-70. D300, N70-200 2.8 vr

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Makargina Zobacz posta
    Powstał pomysł zorganizowania zlotu nikoniarzy w Łodzi w manufakturze. Jak na razie mamy sprawdzić jak wielkie jest zainteresowanie takim przedsięwzięciem. Maiłby się odbyć po świętach wielkanocnych. Co Wy na to??
    To miał by być zlot czy plener? A w jakim celu ten zlot?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    To miał by być zlot czy plener? A w jakim celu ten zlot?
    To miałby być zlot. Myślę że by były prezentacje nowości nikona, możliwe że warsztaty z modelkami, spotkanie z fotografem. Na razie w 100% wszystkiego nie wiem. Plan dopiero powstaje. Ale jeżeli nie będzie chętnych, to nie będzie sensu organizowania.
    D80, N105 2.8 mikro vr, N18-70. D300, N70-200 2.8 vr

  7. #7

    Domyślnie

    a to przepraszam nie zauważyłaś, że tuż obok jest caluni dział o tego typu przeróżnych spotkaniach?
    najbliższe 6 grudnia w ...Łodzi, a potem styczeń Zakopane itd...

  8. #8

    Domyślnie

    A czy to przypadkiem nie ten sam pomysł:

    http://www.goldenline.pl/forum/nikon/579502

    Tylko po co się dublować z tymi pomysłami (na dokładkę tak tajemniczo, bo bez konkretów)
    a prężne forum Nikona już przecież jest!!!

  9. #9

    Domyślnie

    tak wiem, że jest. Ale na razie to tylko pomysł. Miałoby to inaczej wyglądać niż w Zakopanym. A zdublowałam wątek bo chciałabym trafić do rożnych ludzi.
    Jak na razie widzę że pomysł się nie podoba
    D80, N105 2.8 mikro vr, N18-70. D300, N70-200 2.8 vr

  10. #10

    Domyślnie

    Pewnie dlatego, że nie zostałaś zrozumiana dobrze..
    Jeśli jest już forum Nikona zrzesząjące dużą liczbę Nikoniarzy i organizujące zloty, to lepiej działać razem, zamiast osobno. A to wygląda na osobne przedsięwzięcie, na dodatek bez żadnych konkretów.
    Powinnaś napisać czego oczekujesz od nas (niezależnie od tego gdzie to napiszesz, zresztą większość z nas znajdziesz na wielu forach fotograficznych) bo tak na razie nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi.

    Jak na ogłoszenie - zaproszenie -za mało konkretów, (gdzie, kiedy, za ile, kto poprowadzi warsztaty itp). Natomiast jak na pytanie czy chcemy wziąć udział w organizacji takiego zlotu i Ci pomóć, to też pisane tylko że "to będzie coś innego" raczej nie pomoże.
    Zerknij na forum grup - tam się ciągle coś dzieje, spotkania plenery są bardzo często. Zorganizować ogólnopolski zlot Nikoniarzy i to poza jego forum to chyba nie takie proste, nie wystarczy napisać że ma się pomysł, a wszycy się rzucą zachwyceni. Bo inaczej większość z nas byłaby już milionerami. Nie sztuka coś wymyślić, sztuka to zrealizować.
    A o dziwo tu na forum się to często udaje.

    Dlatego zupełnie niezrozumiałe wydaje się robienie czegoś takiego POZA forum. Chyba że o czymś nie wiemy i właśnie dlatego dobrze, żebyś napisałą więcej konkretów!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •