Ech, a google już obchodziło 10 rocznice działalności
Prosze, na tacy
@jarek76 - niestety nie ma akcji, jest możliwość uruchamiania niektórych
Szukaj
Ech, a google już obchodziło 10 rocznice działalności
Prosze, na tacy
@jarek76 - niestety nie ma akcji, jest możliwość uruchamiania niektórych
Ostatnio edytowane przez Tr0n ; 09-11-2008 o 00:30
pozdrawiam Sebastian
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Ostatnio edytowane przez Tr0n ; 09-11-2008 o 01:03
pozdrawiam Sebastian
Sam ACR jako taki nie jest okrojony, bo to ta sama wtyczka, co do pełnego PS. PSE tylko nie wykorzystuje pełni jego możliwości. Suma sumarum, jest bida z nyndzą, nawet CA nie można skorygować.
Ja dałem sobie z tym spokój, tym bardziej że wersja którą posiadam nie czyta NEFów z obecnej puszki. Gonię w piętkę na około, wołam w NX, a później jeżeli jest potrzeba większego rzeźbienia przechodzę do PSE.
To jakaś kwadratura koła. Jak się ma dostęp do PS, to po kiego grzyba mordować się PSE?
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Dla osób, którym wystarczy raz przygotować jakąś akcję (np. znak wodny) to względnie dobre rozwiązanie. Na forach pełno osób, które na swoich PSach pomogą stworzyć różne skrypty. Dobrze, że Action Player jest. Na pewno nie utrudni pracy amatorom a może zaoszczędzić trochę czasu.
Ostatnio edytowane przez majcool ; 11-11-2008 o 20:41
Na Forum pisałem o wtyczkach i dodatkach i podawałem gdzie można pobrać http://www.dfv.pl/dodatki_elements cały wątek o tym http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=67887&page=3
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
Skontaktuj się z nami