Szukaj
Rzeczywiście słoneczko. Fotka OK, konar średnio ciekawy.
"Rzeczywiście słoneczko"
Ups...faktycznie dwuznaczne.
"konar średnio ciekawy"
Ale ladnie oswietlonyi karpa raczej, niz konar.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Seeker, nie wypowiadałem się w Twoich ostatnich odsłonach.
Coś mi nie podpasowały. Nie wiedziałem do końca czemu.
Teraz już wiem
Wyostrzasz po zmniejszeniu?
Swoją drogą zerknij na histogram - Andrzej dobrze Ci powiedział - oszczędzasz na świetle![]()
"Wyostrzasz po zmniejszeniu?"
W tym przypadku chyba wcale (glowy nie dam).
"Swoją drogą zerknij na histogram"
A zobacz czerwona skladowa...![]()
"Sorry wiem ze to pyt nie było do mnie."
Nie sorruj mi tu
Po to sa watki, zeby w nich dyskutowac.
Tak na marginesie:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=75298
Post 11 i 12 (z uwzglednieniem daty)
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Mogę Ci pokazać jak ja to widzę?
Spoko, nie pytaj o takie drobiazgi
Tylko tak na marginesie - chcialem pokazac naturalnie,
ale jesli masz inna wizje, to nie szkodzi.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami