Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Który moglibyście doradzić?
    A nie lepiej coś takiego
    http://www.cdw.com/shop/products/def...px?EDC=1600242
    http://www.amazon.com/HP-2133-Mini-N...7434648&sr=8-1
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Który moglibyście doradzić?
    A ja, ze względu na czas pracy na baterii i 10 calowy ekran raczej decydowałbym się na NC10 np takiego jak ten
    Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
    Tamzooka 150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0

  3. #23
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    używam Samsunga NC10 jak dla mnie wypas - szybki - nawet bardzo - duzy dysk i praca na baterii (oczywiscie 5 godzin to w trybie oszczednym) aa i wbudowany modem GSM - z bardzo czułą anteną łapie mi 3G tam gdzie zewnętrzne urządzenia wymiękają ...

  4. #24

    Domyślnie

    Ja osobiście uzywam Samsunga NC10 i jestem poprostu zachwycony Myślałem o tym jako o takiej popierdółce która będzie bankiem danych do aparatu (dysk 160gb) ale jest tak poręczny i wygodny że non stop siedzi u mnie w plecaku, 10 cali to w sam raz - 8,9 wg mnie byłoby już za małe. No i ta bateria.....poprostu cudo....normalna praca - tj ciągle włączone wifi, troche biurowych spraw, katalogowanie zdjęć i przeglądanie ich - spokojnie 6-6,5 godziny działania. Nie miałem Winda ani Asusa ale Samsunga mogę szczerze polecić - kupiłem go z normalnej dystrybucji -bez modemu - za 1550zł i był wart każdej złotówki.
    D300|MB-D10| n17-55 f2.8 ED | n 85 f1.8 | n35 f2| n70-300G |sb600|i wiele rzeczy w planach

  5. #25

    Domyślnie

    Stronka AB podaje że niedługo wchodzi fajna zabawka Hesusa, z bakteria która ma trzymac ok 9h
    cenka ok 1400 net

    http://www.ab.pl/produkt.html?pid=117821

  6. #26

    Domyślnie

    Dziś byłem w jednym z dużych sklepów z sprzętem AGD/RTV i trochę się pobawiłem.
    Był tam MSI WIND U100 i ten wydał mi się najciekawszy.

    Był też SAMSUNG NC10, jednak jest sporo droższy od MSI.
    Do obu modeli będzie trzeba dołożyć jeszcze 1 GB Ramu, ale to już inna kwestia.

    Już sam nie wiem, na laptopa przeznaczyć moge max 1600 zł, a chciałbym jeszcze dołożyć drugą kość Ramu.

  7. #27

    Domyślnie

    Prosze nie mylic pamieci flash wlutowanych w netbooki z dyskami SSD ;] to jakby powiedziec o maluchu, ze jest samochodem ;]
    Marcin "emgieb" Brzozowski
    Jest: kupa klamotow
    Moje fotki: TrekLens

  8. #28

    Domyślnie

    Kupiłem dla żony Eee PC 1,6Atom, 160GB, RAM-1GB, 10' z Wi-Fi i BT oraz z kamerą za ok 1200,00PLN w listopadzie. Na prawdę fajna rzecz na wyjazdy. Podczas ostatniego służył mi za back up i kontakt ze światem. Waży przy tym bardzo mało ( coś koło 1 kg ).

  9. #29

    Domyślnie

    Ja ze swojej strony polecam Asus eee PC 1000h.Jak dla mnie obudowa jest lepsza niż winda (np mocniejsze zawiasy, które w U100 chwiały sie mocno).Troszke też sie naczytałem o problemach z układem chłodzenia u winda i to mnie troszke odstarszyło. Klawiatura w eee ok, trzeba sie przyzwyczaić.Touchpad troszke sie odkleja ale jakoś z tym żyje. netbook - rzecz niezywkle cenna w czasie wyjazdu jako centrum mulimediów i data bankl do fotek.No i na uczelni necik bez problemu śmiga nawet 3 piętra od hotspotu.Nawet w jakieś starsze gierki sie pogra (warcraft 3, diablo 2, quake 3) Filmy divix cud mailna działają.
    Jestem młody z doświadczeniem. Czy jestem dobry? Nie wiem. Ja tylko wykonuje fotografie.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SAYAN669 Zobacz posta
    Ja ze swojej strony polecam Asus eee PC 1000h.Jak dla mnie obudowa jest lepsza niż winda (np mocniejsze zawiasy, które w U100 chwiały sie mocno).Troszke też sie naczytałem o problemach z układem chłodzenia u winda i to mnie troszke odstarszyło. Klawiatura w eee ok, trzeba sie przyzwyczaić.Touchpad troszke sie odkleja ale jakoś z tym żyje. netbook - rzecz niezywkle cenna w czasie wyjazdu jako centrum mulimediów i data bankl do fotek.No i na uczelni necik bez problemu śmiga nawet 3 piętra od hotspotu.Nawet w jakieś starsze gierki sie pogra (warcraft 3, diablo 2, quake 3) Filmy divix cud mailna działają.
    Nie bardzo wiem, czym różni się 1000H od 1000HD, 1000HE i 1000HGO.

    Od razu zapytam, bo dla mnie to bardzo ważna kwestia...
    Czy 1000H ma klawiaturę standardową, czy zmniejszoną?
    Ostatnio edytowane przez mini21 ; 20-03-2009 o 06:24

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •